Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas rakstnieki iesaistās Valsts svētku svinēšanā

Svētku nedēļā Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē notiks Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas organizēti pasākumi.

Pasākumu ciklā Rakstnieki Liepājai 15. novembrī 12.00 sāksies seminārs – lasījumi „Piecas radošas personības laika posmā 1988-1999” - par Liepājas skartajiem Egonu Līvu, Vinifredu Krauči, Olafu Gūtmani, Modri Zihmani, Ēriku Kūli, viņu saikni ar Tautas Frontes kustības pirmsākumiem, par gara un apziņas brīvību, par pilsētvidi un pārmaiņām sabiedrībā.

Būs ieskats Liepājas CZB veidotajā izstādē „LTF -25”.

Plkst.15.30 liepājnieki aicināti kopā ar rakstniekiem apgleznot Austras koka gaismas lukturīšus, līdzi ņemot pamatmateriālu apgleznošanai.

Plkst.18.00 novembra „Dzejas cope” kopā ar projekta „Piejūras pilsētu literārā akadēmija” un Liepājas Universitātes jaunajiem autoriem un mūziķiem.

Pēc pasākuma rakstnieki aicina doties veidot „Austras koku”kopā ar pārējiem iedzīvotājiem Annas tirgus laukumā.

Pasākumi organizēti Kultūras Ministrijas un Liepājas kultūras pārvaldes projektu ietvaros sadarbībā ar Pāvilostas novadpētniecības muzeju, Aizputes pilsētas bibliotēku, VIA Cultura, Liepājas centrālo zinātnisko bibliotēku, Liepājas Latviešu biedrības namu un Liepājas Universitāti, projektā piedalās Gunita Boka, Gunta Drēziņa, Silvija Ģibiete, Anda Kuduma, Irina Kurčanova, Indra Latvele, Agnese Matisone, Irina Kurčanova, Ineta Stadgale , Gunta Šnipke, Sandra Vensko, Gatis Mārtiņš Bezdelīga, Jānis Dreiblats, Andrejs Migla, Valentīns, kā arī jaunie literāti un Liepājas Universitātes studenti.

Aicināts ikviens interesents un pilsētas viesis. Pasākumi ir bez maksas.

LRS Liepājas biroja vadītāja Sandra Vensko

Pievieno komentāru

Liepājā