Liepājas Raiņa 6. vidusskola aicina uz pasākumu "Citāda Raiņa iela"

Ceturtdien, 14. martā, no pulksten 13 līdz 16 Liepājas Raiņa 6. vidusskolā "Citādā skolā" Radošuma dienu un Liepājas dzimšanas dienas ietvaros notiks bez maksas radošās darbnīcas ar nosaukumu "Citāda Raiņa iela", ziņo skolas līdzpārvalde.

Darbnīcu izkārtojums būs veidots kā nākotnes Raiņa iela un sastāvēs no dažādu reālu un izdomātu Liepājas uzņēmumu interpretējuma. Darbnīcas paredzētas visām vecuma grupām, sākot no bērnu dārza.

Bērnu dārzā "Rainītis" bērniem būs iespēja zīmēt un gleznot savu nākotnes vīziju par Liepāju. Sportiskākajiem Raiņa ielas apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt veiklību sporta klubā "Spēkavīrs Rainis", bet mākslinieciskākajiem – veidot savu smilšu gleznu un ievērpt draudzības pogu.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja iegādāties "Citādās skolas" audzēkņu gatavotās lietas Raiņa tirdziņā un palauzīt galvu Raiņa Skaitļošanas centrā, kā arī piedalīties radošajā papīra locīšanā, dzejas slemā, multimediju centrā, Raiņa muzejā un nofotografēties Raiņa ostā.
Nevienam nevajadzētu palaist garām izdevību piedalīties Rainis & Co dzejas koplasījumos, kurā būs iespēja katram apmeklētājam izteiksmīgi nolasīt dzejas fragmentu un noskatīties kā izklausās kopā. Būs arī iespēja atstāt video apsveikumu Liepājai dzimšanas dienā.

Liepājas Raiņa 6. vidusskola arī ziņo, ka aprīlī notiks pasākums "Citāds Pavasaris", kurš būs "Citādas Zinātnes" otrā daļa.

Pievieno komentāru

Liepājā