"Liepājas pusmaratona" skrējējus gaida vērienīgs balvu fonds

Jau šosestdien, 18. jūlijā, notiks viens no gada vērienīgākajiem sporta notikumiem Liepājā – "Liepājas pusmaratons". Reģistrēties kādā no distancēm internetā iespējams vēl tikai šodien, 14. jūlijā, un rīt, 15. jūlijā. Skrējēji varēs gan sajust sportisku azartu, gan izbaudīt Latvijas vējainākās pilsētas ainavu un cīnīties par vērienīgu balvu fondu.

Saņemt naudas balvu "Absolūtajā vērtējumā", kā arī apbalvojumu "Ātrākais liepājnieks vai liepājniece" varēs tie, kas finišēs pusmaratona distancē. Naudas prēmijas tiks piešķirtas 1. – 6. vietas ieguvējiem atsevišķi sieviešu un vīriešu konkurencē, neskatoties uz vecuma grupu. Labākā rezultāta ieguvējam un ieguvējai katram tiks piešķirta naudas prēmija 300 eiro apmērā. Kopējais naudas balvu fonds "Liepājas pusmaratonā" ir 1600 eiro. Detalizētāk ar naudas balvas fonda sadalījumu iespējams iepazīties mājas lapā izraviens.eu.

Visi dalībnieki, kas pieveiks jebkuru no "Liepājas pusmaratona" distancēm, saņems unikāla dizaina medaļu. Savukārt papildus ar piemiņas balvām tiks apbalvoti katras vecuma grupas 1. – 3. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu konkurencē, saņemot arī "Liepājas pusmaratona" trofeju "Telefonists" – spīta un izturības simbolu. "Telefonists" ir tēls no skulptūru grupas "Pilsētā, kurā piedzimst vējš...". Viens no apskatāmo skulptūru autoriem, tēlnieks Ģirts Burvis, īpaši "Liepājas pusmaratonam" tās ir izveidojis samazinātā versijā. Tie, kas līdz šim trofeju ir saņēmuši, atzīst, - tas ir atšķirīgs no ierastajiem kausiem, tāpēc apbalvojums ir īpašs.

Pirms lielā starta un trases ūdens punktos sacensību laikā dalībnieki varēs veldzēties ar “Venden” dabīgo minerālūdeni un iestiprināties ar "Dion Sportlab" enerģijas batoniņu. Pēc skrējiena enerģiju atgūt ikviens varēs “Liepājas pusmaratona” ēdināšanas zonā, kurā “Čili Pica” dalībniekus baros ar veselīgu musli un jogurtu.

   
"Liepājas pusmaratona" atbalstītāji ātrākajiem dalībniekiem sarūpējuši vēl vairākas vērtīgas balvas. Kvalitatīvāko un pasaulē atzītāko sporta preču iegādei būs dāvanu kartes no veikala "Sportland". Savukārt inovatīvo medicīnisko kompresijas izstrādājumu „Activ Line” iegādei būs paredzētas dāvanu kartes no TONUS ELAST. Liepājas Olimpiskais centrs dāvās iespēju atpūsties "LOC baseins&SPA" un izbaudīt ledus burvību “LOC ledus hallē”. Laureāti vakariņot varēs "Čili Pica" restorānos, savukārt ar "Dion Sportlab" vitamīniem uzturēt sevi labā kondīcijā līdz nākamajām sacensībām. Elektrodivriteņu ražotājs "Blue Shock Bike" dāvās iespēju izklaidēties ar elektrovelosipēdiem un elektrokartingiem.

Jau vēstīts, ka arī ikviens bērns vai mazulis, kas pieveiks jebkuru no Liepājas pusmaratona distancēm, saņems unikāla dizaina medaļu. Papildus mazuļu rāpošanas sacensībās pēc dalībnieku izlozes divi uzvarētāji savā īpašumā iegūs “Dip Dap” skrejriteni. Arī bērnu skrējienu dalībnieki piedalīsies loterijā, kurā varēs izlozēt balvas no īpaši bērniem draudzīgajiem Kurzemes Biznesa inkubatora uzņēmumiem.

   
"Liepājas pusmaratonā" dalībnieku izvēlei būs pieejamas piecas distances – pusmaratons (21,0975 km), NIKE 10 km skrējiens, 5 km skrējiens, nūjošana un "TONUS ELAST" atbalsta gājiens. Īpaša vērība tiks pievērsta pašiem mazākajiem, nodrošinot bērnu skrējienus un mazuļu rāpošanas distanci.

Dalībai "Liepājas pusmaratonam" iespējams pieteikties, reģistrējoties mājas lapās izraviens.eu vai liepajaspusmaratons.lv līdz 15. jūlijam. Pēc tam 17. jūlijā Liepājas Olimpiskā centra SPA foajē zonā, Brīvības ielā 39, vai sacensību dienā 18. jūlijā stadionā "Daugava".

Lai iztiktu bez liekas drūzmēšanās un stresa sacensību dienā stadionā "Daugava", "Liepājas pusmaratona" organizatori aicina tos, kas reģistrējušies līdz 15.jūlijam, izņemt dalībnieka numuru jau 17. jūlijā Liepājas Olimpiskā centra SPA foajē zonā, Brīvības ielā 39.
   
"Liepājas pusmaratonu" rīko Liepājas Vieglatlētikas klubs ar Liepājas pilsētas atbalstu.
   
Plašāka informācija mājas lapā izraviens.eu vai liepajaspusmaratons.lv.


Liepājas sporta sērijas "Izrāviens"
komunikācijas vadītājs
Mārtiņš Jansons

Pievieno komentāru

Liepājā