"Liepājas pusmaratona" laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Saistībā ar sporta pasākumu "Liepājas pusmaratons" no piektdienas, 17.jūlija, plkst. 20:00 līdz sestdienas, 18.jūlija, plkst. 16:00 Liepājā būs satiksmes ierobežojumi. Organizatori aicina satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un iespēju robežās izvēlēties ceļus, kas nešķērso "Liepājas pusmaratona" distances.

Saskaņā ar Liepājas pilsētas domes rīkojumu no 17.jūlija plkst. 20.00 līdz 18.jūlija plkst. 16.00 būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Kūrmājas prospekta galā pie izejas uz pludmali; Vites ielā; Hika ielā; Peldu ielas posmā no Ūliha ielas līdz Zvejnieku alejai; Dzintaru ielas posmā no Peldu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Krišjāņa Barona ielas posmā no Dzintaru ielas līdz Liepu ielai; Liepu ielā; Jūrmalas ielas posmā no Liepu ielas līdz veloceliņam.

Turklāt 18. jūlijā no plkst. 12.30 līdz 16.00 būs ierobežota transportlīdzekļu satiksme (izņemot transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām speciālajām caurlaidēm un trafarēto operatīvo transportu) Kūrmājas prospekta galā pie izejas uz pludmali; Vites ielā; Hika ielā; Peldu ielas posmā no Ūliha ielas līdz Zvejnieku alejai; Dzintaru ielas posmā no Peldu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Krišjāņa Barona ielas posmā no Dzintaru ielas līdz Liepu ielai; Liepu ielā; Jūrmalas parka ceļā no Peldu, Hika un Liepu ielu krustojuma līdz stadionam "Daugava"; Jūrmalas parka ceļā no stadiona "Daugava" līdz Liepu un Rožu ielu krustojumam; Jūrmalas ielas posmā no Liepu ielas līdz veloceliņam.

"Liepājas pusmaratona" rīkotāji norāda: "Nokļūšanai uz sacensību vietu - stadionu "Daugava" - pasākuma dienā,18.jūlijā, ērti izmantot Liepājas sabiedrisko transportu - 6. un citu maršrutu autobusa pieturvietas Ūliha ielā atrodas pavisam netālu." Taču, ja uz "Liepājas pusmaratonu" tomēr izvēlēsieties doties ar savu transportlīdzekli, to būs iespējams novietot Kūrmājas prospekta galā.

Lai iztiktu bez liekas drūzmēšanās un stresa sacensību dienā stadionā "Daugava", "Liepājas pusmaratona" rīkotāji aicina tos, kas reģistrējušies līdz 15.jūlijam, izņemt dalībnieka numuru jau piektdien, 17. jūlijā, Liepājas Olimpiskā centra SPA foajē zonā, Brīvības ielā 39 no plkst.14 līdz plkst. 21.

Atgādinām, ka "Liepājas pusmaratonā" dalībnieku izvēlei būs pieejamas piecas distances – pusmaratons (21,0975 km), NIKE 10 km skrējiens, 5 km skrējiens, nūjošana un TONUS ELAST atbalsta gājiens. Īpaša vērība tiks pievērsta pašiem mazākajiem, nodrošinot bērnu skrējienus un mazuļu rāpošanas distanci. Savukārt distancē, kurai dots nosaukums "Skrējiens tumsā", piedalīsies neredzīgie un vājredzīgie skrējēji.

Plašāka informācija mājaslapā izraviens.eu vai liepajaspusmaratons.lv.

Liepājas sporta sērijas "Izrāviens"
komunikācijas vadītājs
Mārtiņš Jansons

Pievieno komentāru

Liepājā