Liepājas pludmalē sāksies bezmaksas vingrošanas nodarbības

Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām fiziskajām aktivitātēm brīvā dabā, arī šovasar Liepājas pašvaldība organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības Liepājas pludmalē. Pirmā nodarbība notiks otrdien, 8. jūnijā, to vadīs treneres Sintija Dance un Helēna Vecenāne, informē Liepājas pašvaldība. 

Kā ierasts, nodarbības pludmalē notiks trīs reizes nedēļā līdz pat augusta beigām:
 • otrdienās pl. 19.00 pludmalē, Liedaga ielas galā (vada H. Vecenāne),
• trešdienās pl. 7.00 pludmalē, Kūrmājas prospekta galā (vada S. Dance),
• ceturtdienās pl. 19.30 pludmalē, Kūrmājas prospekta galā (vada S. Dance).

Vingrošanas nodarbībās uzsvars tiks likts uz ķermeņa izkustināšanu un enerģijas atjaunošanu organismā, elpošanas tehnikas vingrinājumu apguvi un dziļās muskulatūras stiprināšanu. Nodarbības piemērotas dažādiem vecumiem un sagatavotības līmeņiem. Rīta nodarbības būs dinamiskākas, savukārt vakara nodarbības relaksējošas.

Pirmā nodarbība notiks otrdien, 8. jūnijā pl. 19.00 pludmalē, Liedaga ielas galā, kopā ar treneri Helēnu Vecenāni. Vienas nodarbības norises ilgums ir viena stunda. Nodarbības apmeklēt var tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, jo dalībnieku skaits vienā grupā ir ierobežots – 20 personas un treneris. Uz nodarbībām var pieteikties, zvanot vai rakstot sms uz tālruni 20 034 240 trenerei Sintijai Dancei un ierasties, ja saņemts apstiprinājums no treneres.

Uz nodarbību līdzi jāņem savs paklājiņš vai dvielis, kā arī jātērpjas ērtā apģērbā vingrošanai. Nodarbības laikā jāietur savstarpējā divu metru distance un jāizvairās no drūzmēšanās. 

Pievieno komentāru

Liepājā