Liepājas pludmalē darbu atsāks glābšanas dienests

Šodien Liepājas pludmalē darbu atsāks glābšanas dienests, kura galvenais uzdevums ir rūpēties par atpūtnieku drošību uz ūdens, informē Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis.

Kā atzina Dīķis, lielas pārmaiņas glābšanas dienesta darbībā šogad nav gaidāmas - tāpat kā pērn, pludmalē šogad dežurēs astoņi glābšanas dienesta darbinieki jeb četri vienā maiņā. No plkst.10 līdz 22 pa vienam glābējam dežurēs centrālajā glābšanas stacijā netālu no koncertestrādes "Pūt vējiņi!" un mobilajā glābšanas tornī Vaiņodes ielas galā. Savukārt divi darbinieki atkarībā no laika apstākļiem ar kvadriciklu vai motorlaivu veiks patruļas jūras piekrastes posmā no pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem līdz Jūrmalas ielai un no Pērkones ielas līdz Vaiņodes ielai.

Liepājas pilsētas pašvaldības policija šogad pašvaldībai lūgusi piešķirt līdzekļus glābšanas dienesta tehniskā aprīkojuma atjaunošanai, kas gadu gaitā esot nolietojies. Ja pašvaldība līdzekļus piešķirs, pirmais pirkums būšot jauns kvadricikls.

Kā atzina Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks, lielākās problēmas glābējiem sagādājot iereibuši atpūtnieki, kā arī vecāki, kuri pienācīgi nepieskata savus bērnus. Dīķis arī atgādināja, ka Liepājas pludmalē nav atļauts smēķēt un lietot alkoholiskos dzērienus. Smēķēt drīkstot tikai divās speciāli norādītās vietās.

Pievieno komentāru

Liepājā