Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Pašvaldības policijā šogad palielinās darbinieku skaitu

Liepājas Pašvaldības policija meklē jaunus darbiniekus, lai izveidotu divas kājinieku patruļas, kuru uzdevums būs nodrošināt sabiedrisko kārtību pilsētas centrā un masu pasākumu laikā, "Rietumu Radio" informēja Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis.

"Lielāko uzmanību pievērsīsim sabiedriskās kārtības uzturēšanai Liepājas centrā vakara un nakts stundās," par jauno darbinieku darba uzdevumiem stāstīja Dīķis. Pašlaik notiekot pretendentu fiziskās sagatavotības, veselības pārbaudes un tiek vērtēta atbilstība likumam par policiju. Kā atzina Dīķis, jaunie policisti darbu sāks tuvāko nedēļu laikā. Viņu pienākumos būs arī sabiedriskās kārtības uzturēšana masu pasākumu laikā.

Liepājas Pašvaldības policijā šogad vidēji par 10 procentiem palielināts darbinieku atalgojums. Kā atzina Dīķis, visiem darbiniekiem atalgojuma palielinājums nebūs vienāds. "Tie, kuri strādā labāk, saņems vairāk," sacīja policijas priekšnieks, piebilstot, ka katra darbinieka darba kvalitāte un ieguldījums iepriekš izvērtēts.

Kā atzina Dīķis, ar katru gadu darbinieku atlases process kļūstot arvien grūtāks, jo daudzu jauniešu fizikās sagatavotības, kā arī zināšanu līmenis nav atbilstošs darbam policijā. Viens no faktoriem, kas negatīvi ietekmē kadru atlasi, ir atalgojums.

Liepājas Pašvaldības policijā strādā 116 darbinieki.

Pievieno komentāru

Liepājā