Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas pašvaldībai izstrādāta jauna mājaslapa

Liepājas pilsētai izstrādāta jauna mājaslapa www.liepaja.lv, kuras galvenais uzdevums ir nodrošināt iespēju iedzīvotājiem ātri un ērti atrast nepieciešamo informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem, informē domes pārstāvji.

Jaunā mājaslapa paredzēta trīs galvenajām mērķauditorijām. Jau sākumā lapas lietotājs tiek aicināts izvēlēties, kurai mērķauditorijai pieder: liepājniekiem, uzņēmējiem vai pilsētas viesiem. Lapas saturs sagrupēts pēc katrai auditorijai interesējošām tēmām, piemēram, nekustamais īpašums, būvniecība, izglītība, sabiedrības līdzdalība, bērnu aprūpe un audzināšana u.c.

Lapā nav iekļauti plaši video apskati, baneru vietas un fotogrāfiju arhīvs, kas lapu padara smagnēju, lēnu un lietošanā mazāk ērtu. Tāpat šobrīd izstrādes stadijā ir pilsētas viesu sadaļa, kas ir saistīta ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja mājaslapu. Arī tā drīzumā tiks izstrādāta no jauna un būs saderīga ar jauno pašvaldības mājaslapu. Ja pašvaldības lapa ir vairāk funkcionāla, viesu sadaļa būs veidota vairāk uz sajūtām un emocijām – ar uzrunājošiem vizuāliem materiāliem, fotogrāfijām un stāstiem.

Tāpat mājaslapā iestrādāta forma ''Sazināties'', iespējams ziņot par radušos problēmu, izteikt ierosinājumu vai uzdot jautājumu. Saņemtā informācija ar iedzīvotāju priekšlikumiem un sūdzībām tiks pārbaudīta un nodota tālāk atbildīgajām instancēm.

Mājaslapa  pieejama arī angļu un krievu valodā.

Lapā paredzēta arī funkcija novērtēt satura noderīgumu, tāpēc informācija un tās izvietojums mājaslapā var tikt papildināts un mainīts, pamatojoties uz secinājumiem no datu analīzes par lietotāju meklētajiem atslēgas vārdiem un sniegtās atgriezeniskās saites.

Tāpat iedzīvotāji aicināti iesniegt ieteikumus un nepieciešamos uzlabojumus, lai jaunā mājaslapa būtu pēc iespējas noderīgāka ikvienam tās lietotājam. Ja tiek pamanītas neprecizitātes, ir ieteikumi lapas funkcionalitātes vai satura uzlabošanai, lūgums tos sūtīt uz e-pasta adresi: samd@liepaja.lv.

Lapu izstrādāja SIA "Wrong Digital", kuri uzvarēja pērn izsludinātajā metu konkursā par jaunu pašvaldības portāla izveidi par līgumcenu 43 900 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā