Liepājas pašvaldība vēl nav lēmusi par finansējuma piešķiršanu Liepājas korim

Vairākas pašvaldības nolēmušas finansiāli atbalstīt savu koru līdzdalību šovā "Koru kari 3" izdevumu segšanai. Piemēram, lēmums par 2000 latu piešķiršanu no pamatbudžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Rēzeknes kora dalības šovā "Koru kari 3" izdevumu segšanai pieņemts, pamatojoties uz Rēzeknes kora virsvadītāja Normunda Zuša iesniegumu. Liepājas dome pašlaik vēl nav lēmusi par finansējuma piešķiršanu Liepājas korim, jo nav saņēmusi oficiālu iesniegumu.

Atbalstu saviem koriem dalībai "Koru karu" šovā nodrošina arī vairākas citas pašvaldības.

Piemēram, Cēsu pašvaldība savu kori nodrošinās ar transportu, telpām mēģinājumiem, kā arī vajadzības gadījumā palīdzēs ar koordinēšanu.

Līdzīgu palīdzību - telpas mēģinājumiem un transporta pakalpojumus savam korim nodrošinās arī Lielvārdes pašvaldība. "Ja būs tāda nepieciešamība, pašvaldība lems arī par palīdzību korim tērpu iegādē," aģentūrai LETA paskaidroja pašvaldības preses dienesta darbiniece Beata Kempele.

Liepājas dome pašlaik vēl nav lēmusi par finansējuma piešķiršanu Liepājas korim, jo nav saņēmusi oficiālu iesniegumu. Ir bijušas tikai mutiskas sarunas, - ja būšot iesniegums, tad pašvaldība lems. Pagaidām Liepājas dome ir apmaksājuši korim sestdienas braucienu uz Rīgu un atpakaļ - 250 latus, aģentūrai LETA sacīja Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja Lelde Vīksna.

Šovā "Koru kari 3" piedalīsies septiņi kori no sešām Latvijas pilsētām - Rēzeknes, Dobeles, Cēsīm, Liepājas, Lielvārdes -, kā arī divi kori no Rīgas.

Pievieno komentāru

Liepājā