Liepājas pašvaldība turpinās atbalstīt uzņēmēju ieceres tūrisma jomas veicināšanai

Turpinot atbalstīt Covid-19 pandēmijas laikā visvairāk cietušās tūrisma un viesmīlības nozares, Liepājas pašvaldība jau savlaicīgi aicina uzņēmējus piedalīties mazo un vidējo komersantu (MVK) projektu konkursā, lai realizētu savas idejas 2021. gadā.

Lai atbalstītu jaunu, tūrisma jomas attīstību veicinošu ideju realizēšanu Liepājā, kā arī produktu vai pakalpojumu regulāru izmantošanu, ceturtdien, 15. oktobrī, Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursa noteikumus 2021. gadam, vēstīts pašvaldības mājaslapā.

Projektus līdzfinansējuma konkursā varēs iesniegt elektroniski no 16. oktobra līdz 16. novembrim. Konkursa noteikumi, pieteikuma veidlapa un cita saistītā informācija par atbalstāmajām aktivitātēm būs skatāma mājaslapas sadaļā  “Atbalsts uzņēmējiem”.

Viena projekta pieļaujamais līdzfinansējuma apjoms noteikts robežās no 2 500 eiro līdz maksimāli 15 000 eiro. Pieļaujamā līdzfinansējuma intensitāte ir līdz 75% no pieteikumā norādītā kopējā projekta budžeta.

Aktivitātes plānotas līdz 2021. gada beigām un var tikt uzsāktas iespējami drīz pēc līguma noslēgšanas.

Projektu līdzfinansēšanas konkursa uzdevums ir atbalstīt Liepājas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos projektus, kas veicinātu primāri citu Latvijas pilsētu iedzīvotāju interesi par Liepāju un tās apmeklēšanu, veicinātu tūrisma produktu un pakalpojumu izmantošanu un palielinātu nakšņojošo tūristu uzturēšanās ilgumu Liepājas naktsmītnēs, kā arī projektus, kas turklāt būtu īstenojami, ievērojot visus valstī noteiktos veselības drošības noteikumus un ierobežojumus saistībā ar Covid-19.

Jau informēts, ka, sniedzot pašvaldības finansiālu atbalstu, šogad ārkārtējās situācijas dēļ visvairāk cietušajām nozarēm - tūrisma un viesmīlības nozarei - Liepājas pilsētas pašvaldība mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursā 2020. gadā atbalstījusi deviņus projektus 80 714 eiro apmērā.

Pievieno komentāru

Liepājā