Liepājas pašvaldība pirks zemi koncertzāles autostāvvietu ierīkošanai

Liepājas pašvaldība pirks divus zemesgabalus līdzās topošajai Liepājas koncertzālei, lai tajos ierīkotu autostāvvietas koncertzāles vajadzībām.

Vakar Liepājas domes Attīstības komitejas sēdē un Finanšu komitejas sēdē tika atbalstīta nekustamo īpašumu iegāde Jūras ielā 18 un Dzirnavu ielā 3, Liepājā. Zemes gabali pieder nekustamo īpašumu firmai "Ektornet Latvija".

Nekustamais īpašums Dzirnavu ielā 3 sastāv no zemesgabala 529 kvadrātmetru platībā. Savukārt zemesgabala Jūras ielā 18 platība ir 1274 kvadrātmetri.

Nekustamos īpašumus plānots pirkt par 102 617 eiro (72 119 latiem).

Lēmums par zemesgabalu iegādi vēl jāapstiprina domes sēdē.

Kā ziņots, oktobra sākumā svinīgi tika iemūrēts topošās Liepājas daudzfunkcionālās koncertzāles "Lielais dzintars" pamatakmens.

1.augustā Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) parakstīja būvniecības darbu un autoruzraudzības līgumus par koncertzāles "Lielais dzintars" būvniecību Liepājā, Radio ielā 8.

Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt līgums par būvniecības darbiem - ar uzņēmumu "Merks".

Koncertzāles būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas ir 21 272 783 lati bez pievienotās vērtības nodokļa. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015.gadā.

Pievieno komentāru

Liepājā