Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas pašvaldība palielinās maznodrošinātas personas statusa saņemšanai noteiktos ienākumu līmeņus

Liepājas pašvaldība no nākamā gada janvāra palielinās maznodrošinātas personas statusa saņemšanai noteiktos ienākumu līmeņus, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Veiktie grozījumi pašvaldības saistošajos noteikumos paredz palielināt ienākumu apmēru par 10 eiro katrai iedzīvotāju grupai, kuru nepārsniedzot, ģimene vai persona atzīstama par maznodrošinātu.

Grozījumi paredz, ka ģimene atzīstama par maznodrošinātu, ja tās vidējie ienākumi katram ģimenes loceklim mēnesī pēdējo trīs mēnešu laikā nepārsniedz 310 eiro ģimenei, kurā ir personas ar invaliditāti vai neviens no pilngadīgajiem ģimenes locekļiem nav darbspējīgā vecumā.

Savukārt atsevišķi dzīvojošam pensionāram vai personai ar invaliditāti, kas nesastāv laulībā, maznodrošinātas personas statuss tiks noteikts, ja tās vidējie ienākumi katram ģimenes loceklim mēnesī pēdējo trīs mēnešu laikā nepārsniedz 370 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā