Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas pašvaldība dzīvnieku kapsētu plāno izveidot Zaļā birzī

Dzīvnieku kapsētu Liepājā plānots veidot Zaļā birzī, Talsu ielā 2, lēmuši Liepājas pašvaldības deputāti.

Lai nodrošinātu pašvaldības autonomās funkcijas - izveidot un uzturēt beigto dzīvnieku apbedīšanas vietas - īstenošanu, dzīvnieku apbedīšanas vietas izveidei zemesgabalā Talsu ielā paredzēts izmantot teritoriju viena hektāra platībā, vēsta LETA.

Liepājas pilsētas būvvaldei uzdots organizēt lokālplānojumu, savukārt Liepājas pilsētas pašvaldības Vides nodaļai jāsagatavo dokumentācija sākotnējā ietekmes uz vidi novērtējuma veikšanai un iesniegšanai Valsts vides dienesta Liepājas reģionālajā vides pārvaldē.

Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis skaidroja, ka dzīvnieku kapsētas vajadzībām noskatītajā zemesgabalā mazdārziņi vairs netiek apsaimniekoti. Tāpat viņš uzsvēra, ka ietekmes uz vidi novērtējuma laikā tiks izvērtēti visi iespējamie vides piesārņojumi.


Pievieno komentāru

Liepājā