Liepājas partija un "Saskaņas centrs" "reformistus" atstāj opozīcijā; mērs visticamāk būs Sesks, vietnieks – Hadarovičs 3

Pēc vairāk nekā nedēļu garām pārrunām ar visu Liepājas pilsētas Domē ievēlēto politisko partiju pārstāvjiem pieņemts lēmums, ka šajā sasaukumā ciešāku sadarbību Liepājas domē veidos "Liepājas partija" un "Saskaņas centrs", informē Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Pēc vairāk nekā nedēļu garām pārrunām ar visu Liepājas pilsētas Domē ievēlēto politisko partiju pārstāvjiem pieņemts lēmums, ka šajā sasaukumā ciešāku sadarbību Liepājas domē veidos "Liepājas partija" un "Saskaņas centrs".

"Pārrunas par sadarbības veidošanu Liepājas domē šogad bija ļoti smagas un ilgas, jo iekļuvušas ir tikai trīs lielās partijas un katrai ir savi redzējumi, mērķi un ambīcijas," Liepājas mēru Uldi Sesku citē A. Rjabcevs.

"Koalīcijā kā pirmos aicinājām Reformu partiju, piedāvājot gan priekšsēdētāja vietnieka amatu, gan komiteju vadību, gan citas iespējas līdzdarboties pilsētas pārvaldē, taču ar šo politisko spēku visas sarunas ir nonākušas strupceļā," saka U. Sesks. "Liepājas partija” kā kompromisa modeli piedāvājusi arī veidot koalīciju ar visām trim domē iekļuvušajām partijām, nodrošinot to pārstāvjiem pārstāvību domes vadībā un komitejās, taču arī no šāda modeļa "Reformu partija" atteikusies kā nepieņemama.

"Mums bija iespēja veidot koalīciju arī ar otru Liepājas domē iekļuvušo politisko spēku – Reformu partiju, taču priekšroka tika dota „Liepājas partijai”, jo gan skaitliski, gan arī kompetences ziņā šāds koalīcijas modelis ir daudz stabilāks un noturīgāks," norāda "Saskaņas centra" pārstāvis Jurijs Hadarovičs.

"Saskaņas centra" atbalsta arī U. Sesku kā mēra kandidātu, savukārt J. Hadaroviču plānots apstiprināt domes priekšsēdētāja vietnieka amatā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

no laukiem

parasti 11.novembrī braucu uz Liepāju.. Diez šogad būs lāpu gājiens?

pirms 8 gadiem, 2013.06.10 19:23

Andris Skelis

sesks par mati pardotu, lai noturetos pie varas

pirms 8 gadiem, 2013.06.10 13:08

Liepājā