"Liepājas papīrs" ražo skotu viskija etiķetes

Uzņēmums "Liepājas papīrs" jau saražojis ap pusmiljonu Skotu viskija etiķešu un cer noslēgt labu līgumu ar šī dzēriena ražotāju un viskija etiķešu ražošanas apjomus palielināt, "Rietumu Radio" informēja uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis.

"Vienam no mūsu sadarbības partneriem Krievijā, kas uz šo valsti importē skotu viskiju un cīnās, lai pazeminātu viskija pašizmaksu, mēs piedāvājām izmantot savas etiķetes, kas bija lētākas. Etiķetes iepatikās arī viskija ražotājam Skotijā," par sadarbības sākumu stāsta Vilnītis. Ražotāja vārdu viņš gan nenosauc, norādot, ka Skotijā viskija ražotāju ir daudz un blakus atrodoties arī slavenā viskija "Ballantines" ražotne.

Kā informēja Vilnītis, uzņēmuma "Liepājas papīrs" viceprezidents Armands Dejus viesojies Skotijā un uzņēmumam esot pamatotas cerības noslēgt labu līgumu par viskija etiķešu ražošanu. Pašlaik "Liepājas papīrs" ražo etiķetes tikai vienam no aptuveni pussimta Skotijas uzņēmuma ražotās produkcijas veidu, bet vēlētos ražot vismaz pusei.

Kā atzina Vilnītis, sarunas par sadarbību sāktas arī ar citiem viskija ražotājiem. "Ir cerības, ka varēsim sevi pierādīt un viņi izvēlēsies izmantot mūsu uzņēmuma pakalpojumus," piebilda uzņēmuma vadītājs.

Pievieno komentāru

Liepājā