Liepājas ostā zaudēt negrasās

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs 2016. gada 8 mēnešos sarucis par vairāk nekā 20%, ostu apgrozījums vairāk nekā par 13%, bet Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) uzņēmuma “Terrabalt” valdes priekšsēdētājs Āris Ozoliņš saka: “Liepājas osta attīstās. Problēmas ir, bet mēs tiksim galā!”

Āris Ozoliņš ir arī LSEZ valdē, vada Latvijas Šaha federāciju un Latvijas Zoles federāciju, iepriekš bijis gan uzņēmējs, gan Liepājas domes deputāts. Pats aktīvi spēlē šahu, zolīti un organizē šaha turnīru “Liepājas rokāde”, kurā piedalās pasaules klases spēlētāji. Šā gada augustā Liepājā turnīrs notika 23. reizi. Šahisti ir brīvdomātāji, un nekāda nauda viņus neatvilinās uz vietu, kur viņiem nepatiks, bet uz Liepāju lielmeistari brauc.

Intervijā “Kursas Laikam” Ā. Ozoliņš atklāj kādēļ Liepāja uz kopējā kravu krituma fona Latvijā zaudē mazāk. Ko jau drīzumā plānojis uzņēmums “Terrabalt”? Kas aizstāj Metalurga kravas ostā?

22. septembra “Kursas Laikā” par to vai Ā. Ozoliņš domājis par politiku, kā būs ar Liepājas rokādi nākotnē, kādi Eiropas un pasaules līmeņa šaha turnīri gaidāmi jau nākošgad Latvijā un, protams, par latviešu nacionālo prāta spēli – zolīti.

Plašāk lasiet 22. septembra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Liepājā