Liepājas ostā piestās vēl trīs prāmji no Vācijas 4

Īsu brīdi pirms pusnakts no Ārlietu ministrijas tika saņemta ziņa, ka Latvijas valstspiederīgie no Vācijas uz Latviju varēs nokļūt caur Liepājas ostu ar vēl trīs prāmju reisiem.

Liepājas pašvaldība informā, ka gatavosies šiem jaunajiem reisiem ar tikpat lielu atbildību un ievērojot visus drošības apstākļus, kā to darīs arī ar pirmo reisu, kas otrdien pietauvojas Liepājas ostā.

Kopā ar valsts iestādēm tiks veiktas visus nepieciešamie drošības pasākumi, lai nodrošinātu pasažieru pārbaudi un transportēšanu uz mājvietām, lai maksimāli izvairītos no kontakta ar citiem sabiedrības locekļiem.

Sadarbībā ar Centrālo laboratoriju uz vietas visiem pasažieriem tiks veiktas nepieciešamās pārbaudes, tai skaitā Covid-19 testi.

Tiem, kuriem nebūs iespēja pašiem nokļūt galamērķī ar savu personīgo transporta līdzekli, Liepājas pilsētas pašvaldība nodrošinās nokļūšanu mājās.

Tāpat visiem pasažieriem tiks sniegta informācija par obligāto pašizolāciju vai karantīnu 14 dienu garumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...

Kur ir garantija, ka tie kuri brauks mājās ar savu personīgo transportu, pa ceļam neapstāsies lai ieietu kādā veikalā vai ēstuvē? Tas ir liels risks inficēt citus!

pirms gada, 2020.03.17 10:58

Uģis

Liepājā vēl neviens nebija saslimis,nu,tad tagad būs !

pirms gada, 2020.03.17 15:07

Silvija

Varbūt var iekrāsot ar 14 dienu noturīgu krāsu? Lai citi redz ka jāuzmanās un paši nestaigā apkārt.

pirms gada, 2020.03.18 11:46

Liepājā