Liepājas ostā filmē videoklipu Ivo Fomina jaunajai dziesmai "Nāc" 3

Liepājas ostas industriālo vidi mūziķis Ivo Fomins un režisors  Ritvars Bluka atzinuši par labāko, lai filmētu videoklipu Ivo Fomina un Guntara Rača jaunajai dziesmai “Nāc”.  Videoklipa filmēšana notika 26. janvāra naktī un to skatītāju vērtējuma plānots nodot jau vistuvākajā laikā, informē Liepājas speciālās ekonomiskās zonas sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Kā pastāstīja mūziķis Ivo Fomins filmēšanas process nav viegls – nakts, auksts, migla, bet ieguldītais darbs vienmēr attaisnojoties. Dziesma “Nāc” (https://www.youtube.com/watch?v=U8BKPNx9P9I) kā visas Ivo Fomina dziesmas esot par mīlestību, bet kādēļ videoklipa filmēšana notiekot Liepājas ostā, esot jājautā režisoram Ritvaram Bluka.

“Man gribējās plašumu, industriāli vidi un Liepājas osta tam ir ļoti piemērota. It kā pretstati mīlestība un angāri, krāni, kuģi, bet cilvēks no vienas puses ir mazs, bet no otras var paveikt lielas lietas un nozīmīgi ietekmēt procesus. Mūsdienu kino ir plašums, liels plašums…”, atzīst režisors Ritvars Bluka.

Šī nav pirmā reizi, kad Liepājas ostas industriālo vidi izmanto dažādu kino un video filmēšanai. Liepājas ostas aizsardzības virsnieks Kaspars Poņemeckis, norāda, ka labprāt atbalsta dažādus interesantus projektus. Savlaicīgi plānojot un saskaņojot filmēšanas plānus un netraucējot ikdienas ostas darbam, osta var kļūst arī par interesantu vietu filmēšanai un dod iespēju uz to palūkoties savādāk.

Pavisam nesen, 2015. gada decembrī Liepājas ostā tika filmētas arī atsevišķas ainas ungāru mākslas filmai "Aurora Borealis" jeb "Ziemeļblāzma".  Lietuviešu producentu apvienība "Nordic Productions" Liepāju filmēšanai izvēlējās unikālās ostas teritorijas dēļ, kas šķita piemērotāka nekā Klaipēdas osta. Liepāja bija piemeklētas arī citas filmēšanas vietas – Karostā, kur saglabājušās vēsturiskas būves t.s. Ziemeļu forti.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nika

Nāc taču bij rakstīts rakstā un virsrakstā :)

pirms 5 gadiem, 2016.01.27 22:55

Liepājā