Liepājas opozīcijas deputāti pieprasa sasaukt ārkārtas sēdi un atlikt līgumu slēgšanu ar atkritumu apsaimniekotājiem 1

Liepājas domes opozīcijas pieci deputāti - Jānis Vilnītis, Ģirts Kronbergs, Laila Atiķe, Linda Matisone un Atis Deksnis - 7. septembrī iesnieguši pieprasījumu sasaukt ārkārtas domes sēdi.

Iemels ārkārtas sēdes pieprasīšanai - atkritumu apsaimniekošanas kompānija "Ragn-Sells" apstrīd konkursa rezultātus par atkritumu apsaimniekotāja izvēli Liepājas reģionā.

"Ragn-Sells" skaidro, ka konkursam tika iesniegti četri piedāvājumi un, lai gan "Ragn-Sell" piedāvāja visizdevīgāko piedāvājumu, Liepājas pilsētas domes izveidotā iepirkuma komisija (M.Tīdens, D.Liepniece-Liepiņa, N.Niedols un A.Rimma) izlēma uzņēmumu izslēgt no dalības iepirkumā un atkritumu apsaimniekošanu reģionā uzticēt pretendentiem ar ievērojami augstāku cenu.

"Ragn-Sells" aprēķini liecina, ka viņu uzņēmuma piedāvājums ir vairāku miljonu eiro lētāks nekā konkursa uzvarētājiem.

"Ragn-Sells" vērsies tiesā un opozīcijas deputāti ārkārtas sēdē ieteiks neslēgt līgumus ar izvēlētajiem atkritumu apsaimniekotājiem, jo uzņēmums vērsies tiesā, skaidro J. Vilnītis.

Lēmums par līgumu slēgšanu ar SIA "Eko Kurzeme" , SIA "Eco Baltia vide" SIA "Clean R", SIA "Tranzīts L waste" un SIA "EKO joma" pieņemts augusta Liepājas domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ģeniāls portāls!

šādai ziņai pirmais komentārs!

pirms 4 gadiem, 2016.09.07 22:40

Liepājā