Liepājas Olimpiskā centra kultūras projektu vadītājs: Decembris ir kultūras visēdāju mēnesis

Decembri kultūras jomas darbinieki mēdz dēvēt par kultūras visēdāju mēnesi, jo cilvēki aktīvi apmeklē visus piedāvātos pasākumus, intervijā "Rietumu radio" sacīja Liepājas Olimpiskā centra kultūras projektu vadītājs Aigars Kārkliņš.

"Dažbrīd liekas, ka cilvēkam var piedāvāt jebko, un vienalga nāks un apmeklēs," sacīja Kārkliņš. "Decembrim piemīt savs šarms, kad cilvēki vēlas kultūru baudīt. Iespējams, tādēļ, ka gads iet uz beigām un gribas savas gada laikā uzkrātās emocijas kaut kur atstāt."

Runājot par pasākumu intensitāti gada nogalē, Kārkliņš norādīja, ka gada pēdējos trīs mēnešos kultūras pasākumu skaits ir aptuveni vienāds, un decembris vairāk atšķiras ar to, ka vairāk notiek tieši bērniem veltīti pasākumi un korporatīvie pasākumi, kas gan nav uz publiku vērsti.

Liepājas Olimpiskajā centrā gada nogales pasākumi solās būt ļoti labi apmeklēti, sacīja Kārkliņš, piebilstot, ka nedēļas nogalē sākotnēji bijis plānots tikai viens Laura Reinika koncerts, taču iedzīvotāju interese bijusi tik liela, ka izsludināts papildkoncerts, uz kuru arī visas biļetes būs pārdotas. Līdzīgs liktenis piemeklējis arī citus pasākumus.

Jau ziņots, ka arī uz visiem desmit Liepājas teātra Ziemassvētku koncertiem visas biļetes jau pārdotas.

Pievieno komentāru

Liepājā