Liepājas Neredzīgo biedrība rīko izstādi-pārdošanu

No 2. līdz 6. decembrim Liepājas Neredzīgo biedrībā, Ganību ielā 197/205, otrā stāva zālē būs Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīta izstāde – pārdošana, kurai darbus gatavojuši cilvēki ar invaliditāti. Izstāde-pārdošana būs atvērta katru darbdienu no pulksten 10 līdz 17.

Izstādē iesaistīsies arī Eiropas Ekonomikas zonas finansētā projekta “Esi aktīvs un iesaisties!” dalībnieki ar darbiem, kas tapuši gan floristikas un dekoratīvās apstrādes, gan ādas apstrādes, filcēšanas un zīda apgleznošanas nodarbībās, gan arī klūdziņu pīšanas nodarbībās.

Eiropas Ekonomikas zonas projekts "Esi aktīvs un iesaisties!” paredz dažāda veida aktivitātes - datoru apmācības, saskarsmes grupu un dzīves skolas nodarbības, fiziskās aktivitātes, klūdziņu pīšanas, floristikas un dekoratīvās apstrādes nodarbības, ādas, filcēšanas un zīda apgleznošanas nodarbības.

Projekts ir viena no iespējām, kas ļauj būt aktīviem un pierādīt sevi gan pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēkiem, gan cilvēkiem ar dažāda veida funkcionāliem traucējumiem, tai skaitā cilvēkiem ar redzes invaliditāti. Viens no projekta mērķiem ir iesaistīt noteiktu dalībnieku skaitu ne tikai no Kurzemes, bet arī no Vidzemes, Zemgales, Rīgas un Latgales, dodot iespēju šiem cilvēkiem uz laiku izmainīt savu ierasto ikdienas vidi, iepazīt citus cilvēkus un apgūt jaunas prasmes.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts.


Pievieno komentāru

Liepājā