Liepājas Neredzīgo biedrība iegādājusies mikroautobusu

Novembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēdzas, piecu mēnešu garumā ilgušais projekts ''Nesēdi un nevaidi… brauc darboties ''Dvēseles veldzes dārzā'''', Ziemupē. Projekta mērķis bija iegādāties sešpadsmit vietīgu mikroautobusu, lai nodrošinātu regulārus transporta pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti, tostarp, nodrošinot viņiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus dienas centrā un lauku vidē ''Dvēseles veldzes dārzā'', Ziemupē, vēsta biedrības pārstāvji.

Šī projekta aktivitāšu ietvaros tika rūpīgi veikta 16-vietīga mikroautobusa cenu piedāvājuma izpēte, kā rezultātā tika iegādāts mikroautobuss - ''Iveko Daily 50''. Tāpat projekta ietvaros norisinājās nodarbības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē ''Dvēseles veldzes dārzs'', Ziemupē, kur mērķgrupas dalībnieki veica ražas novākšanas, ravēšanas, uzglabāšanas, konservēšanas, pārstādīšanas un ieziemošas darbus, tostarp, rūpējoties par mājdzīvniekiem - tos kopjot un barojot. Mājturības nodarbībās katru dienu mācījās gatavot dažādus ēdienus, kurus pēc tam visi kopā baudīja.

Projekts ir veiksmīgi īstenots, pateicoties tā finansētājiem ''Borisa un Ināras Teterevu fondam'', ''Rietumu bankas Labdarības fondam'', SIA ''DANS G'' un citiem atbalstītājiem, kuriem Liepājas Neredzīgo biedrība izsaka neizsakāmi lielu paldies par doto iespēju nodrošināt regulārus transporta pakalpojumus vairākiem simtiem cilvēku ar dažāda veida invaliditāti.

Pievieno komentāru

Liepājā