Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas nakts patversmē uzturas teju 100 cilvēki

Liepājas nakts patversmē šogad uzturas daudz jaunu klientu, kuri iepriekšējos gados patversmes pakalpojumus neizmantoja, informē patversmes vadītāja Sandra Šulca.

Pašlaik patversmē uzturas 92 cilvēki. Patversmē ir 125 vietas, bet nepieciešamības gadījumā tur var uzturēties arī vairāk klientu. Pagaidām vēl ievērojams klientu pieplūdums nav konstatēts. "Vairāk klientu bija decembra sākumā, kad uzkrita pirmais sniegs. Tad katru dienu no jauna nāca iekšā pa trim līdz sešiem cilvēkiem," informēja Šulca. Daļa klientu patversmē nonāk no Liepājas Reģionālās slimnīcas, kur ārstējuši kāju pirkstu apsaldējumus.

Šogad novērojams problemātisku klientu pieplūdums - daļai klientu konstatēta pedikuloze jeb utainība. Bijuši arī divi atklātās tuberkulozes gadījumi - šie tuberkulozes slimnieki ievietoti ārstniecības iestādēs, bet visiem pārējiem patversmes iemītniekiem, kuriem pēdējā laikā nav pārbaudīta veselība, veikti plaušu rentgena izmeklējumi.

Šogad aktuāla ir arī alkoholisma problēma, taču patversmē netiek ielaistas personas, kas ir alkohola vai citu apreibinošu vielu iespaidā.

Liepājas nakts patversme atrodas Flotes ielā 7, Liepājā. Nakts patversmes mērķis ir nodrošināt personas, kuru pēdējā dzīvesvieta bijusi Liepāja, ar naktsmītni, vienkāršu ēdināšanu un personiskās higiēnas iespējām.

Pievieno komentāru

Liepājā