Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi Lietuvā un Turcijā varēs apgūt informācijas tehnoloģiju prasmes

Lai attīstītu informācijas tehnoloģiju prasmes mūzikas profesionālajā darbībā un brīvajā laikā, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola īstenos skolēnu un skolotāju apmaiņas partnerības projektu ar Lietuvu un Turciju, aģentūru LETA informēja skolas projektu vadītāja Irita Kalēja.

Projekta laikā tiks īstenotas īstermiņa skolotāju un audzēkņu apmaiņas programmas uz Lietuvu un Turciju. Katrā no apmaiņas programmām piedalīsies septiņi audzēkņi un divi skolotāji no katras partnerskolas. Pirmā visu projektā iesaistīto skolu tikšanās notiks 2020.gada martā Liepājā, vēsta LETA.

Projekta mērķis ir attīstīt informācijas tehnoloģiju prasmes mūzikas profesionālajā darbībā un brīvajā laikā, tai skaitā, piemēram, iepazīt skaņu ierakstu programmas, apgūt sociālo tīklu drošu lietošanu, CV un motivācijas vēstuļu konkurētspējīgu izveidošanu, sevis prezentēšanas prasmes.

Projektu īstenos līdz 2021.gada 30.septembrim. Projektā LMMDV būs partneri Klaipēdas Stasa Šimkus konservatorijai Lietuvā un Haki Derekojlu Tēlotājmākslas un sporta vidusskolai Turcijā.

Visas projekta aktivitātes tiek īstenotas ar programmas "Erasmus+" finansiālu atbalstu, īstenojot projektu "Profesionālo zināšanu, prasmju un kompetenču pilnveidošanas mūzikas studentiem"

Pievieno komentāru

Liepājā