Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas muzejs aicina iesaistīties akcijā "Muzeju Nakts"

Šogad 16. maijā norisināsies starptautiskā akcija "Muzeju Nakts", kas Latvijā noritēs Raiņa un Aspazijas 150 jubilejas zīmē. Liepājas muzejs, kas jau devīto gadu aktīvi piedalās šajā akcijā, aicina arī citus muzejus, biedrības, mācību iestādes, veikalus un radošās personības iesaistīties šajā romantiskajā un aizraujošajā notikumā, informē muzeja direktore Dace Kārkla.

Pirmdien, 30. martā, plkst. 16 aicinām uz Liepājas muzeju Kūrmājas prospektā 16/18 ikvienu „Muzeju Nakts” akcija dalībnieku, kas plāno ar radošām aktivitātēm iesaistīties un nodoties klejojumam pa Raiņa un Aspazijas biogrāfiju dramatiskajiem līkločiem, meklēt viņu daiļrades atspulgus apkārtējās dzīves realitātēs. Rakstīto vārdu atdzīvinot priekšmetiskos tēlos, skaņās, krāsās un sajūtās.

Jau tagad ir zināms, ka „Muzeju Nakts” akcijā piedalīsies Karostas cietums, Liepājas dizaina un mākslas vidusskola, Liepājas Valsts tehnikums, Liepājas E. Melngaiļa mūzikas vidusskola, Jauniešu māja, SIA „Hotel Amrita” restorāns „Oskars”, Metalurgu tautas teātris, Liepājas Ebreju kopienas vēstures muzejs, J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolas muzejs, A. Puškina 2. vidusskola, kafejnīcas „Kursas putni” un „Darbnīca”, apgāda „Zvaigzne ABC” grāmatnīca Liepājā, Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka, Liepājas Universitāte u.c.

Gribas ticēt, ka ideju brīvība atraisīs „Muzeju Nakts” dalībnieku radošo potenciālu un 16. maijā katrs ieraudzīs kādu niansi jau zināmajā vai vēl nezināmajā mantojumā, ko pasaulei atstājuši izcilie latviešu dzejnieki – Rainis un Aspazija.

Plašāka informācija, zvanot pa t. nr. 29605223 vai 63422604.

Pievieno komentāru

Liepājā