Liepājas muzejā notiks pasākums "Satiec savu meistaru!"

Svētdien, 8. aprīlī, no pulksten 12 līdz 15 Liepājas muzeja dārzā norisināsies pasākums "Satiec savu meistaru!". Pasākumā ikvienam būs iespēja tikties ar tautas lietišķās mākslas meistariem, amatniekiem un baudīt muzikālus priekšnesumus, informē Liepājas muzejs.

Būs iespēja tikties ar tādiem meistariem kā Annu Belicku, Māru Ceriņu, Veltu Dineviču, Lieni Eltermani, Zani Eltermani, Intu Jaunciemu, Moniku Kaņevsku, Olgu Krētaini, Veltu Maļiku, Indru Nameiko, Ivaru un Liliju Skriederus, Gunu Skroderēnu, Valdu Sovinsku, Annu Treimani, Dzintru Zvirbuli, Birutu Vaiti, Aiju Vecvagari, Zentu Viguli, Sanitu Zanderi, Katrīnu Zāli un Dzintru Zvirbuli.

Pasākumā piedalīsies arī "Gada liepājnieki 2017" – rokdarbu zinātāja Ira Cīrule, Tautas mākslas biedrības "Saiva" vadītāja, un koka dizaina meistars Valters Krētainis ar draugu, kolēģi Ģirtu Tomu Klampi.

"Satiec savu meistaru!" pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē.

Laikā no 6. aprīļa līdz 8. aprīlim tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji vairāk nekā 152 vietās visā Latvijā aicina ikvienu interesentu uz pasākumu "Satiec savu meistaru!".

Pievieno komentāru

Liepājā