"Liepājas metalurgs" nav saņēmis informāciju par Zaharjinam piemērotiem drošības līdzekļiem

Metalurģijas uzņēmumā AS "Liepājas metalurgs" līdz šodienai nav saņemta informācija no Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes par uzņēmuma lielākajam akcionāram un padomes priekšsēdētājam Sergejam Zaharjinam piemērotiem drošības līdzekļiem un amata pildīšanas aizliegumiem.

Par to uzņēmums informē paziņojumā biržai "NASDAQ OMX Riga".

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava aģentūrai LETA vakar apstiprināja, ka S.Zaharjinam piemērots aizdomās turētā statuss, bez tam viņam noteikti arī drošības līdzekļi - policijas uzraudzība un aizliegums ieņemt amatu.

Jau ziņots, ka arī "Liepājas metalurga" padomes priekšsēdētāja vietniekam Aleksejam Zaharjinam un valdes loceklim Iļjam Segalam kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums ieņemt amatu un noteikta policijas uzraudzība. "Liepājas metalurgs" iepriekš paziņojumā biržai rakstīja, ka no policijas nav saņemta informācija par šīm amatpersonām piemērotajiem drošības līdzekļiem.

"Liepājas metalurga" sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece, vaicāta, vai tagad no policijas nav saņemta informācija par A.Zaharjinam un Segalam piemērotajiem drošības līdzekļiem, nekādus sīkākus komentārus nevarēja sniegt un aicināja par visiem ar kriminālprocesu saistītiem jautājumiem vērsties policijā.

Kā ziņots, kriminālprocess tika sākts saistībā ar iespējamu "Liepājas metalurga" vadības noziedzīgu rīcību.

A.Zaharjins un Segals iepriekš paziņojumā medijiem pauda uzskatu, ka Ekonomikas policija liedz viņiem iespēju piedalīties "Liepājas metalurga" glābšanā. Abi uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka informācija par piemēroto drošības līdzekli - aizliegumu ieņemt amatu un policijas uzraudzību - policija sniedza masu saziņas līdzekļos tieši tad, kad "kreditoru klubam" tika iesniegts "Liepājas metalurga" glābšanas plāns.

"Liepājas metalurgs" nesen paziņoja, ka ir sagatavojis un iesniedzis kreditoru klubam, Ekonomikas ministrijai un Finanšu ministrijai tiesiskās aizsardzības procesa plānu savu priekšlikumu un iebildumu izteikšanai. Tā saturu uzņēmums neatklāj.

"Liepājas metalurga" akcijas tiek tirgotas Baltijas Otrajā sarakstā. Uzņēmuma akcijām pašlaik ir noteikts uzraudzības statuss, kādu piemēro gadījumos, kad ir svarīgi piesaistīt tirgus dalībnieku uzmanību kādam nozīmīgam apstāklim attiecībā uz attiecīgo finanšu instrumentu vai tā emitentu.

Šomēnes ar "Liepājas metalurga" akcijām noticis 21 darījums par 1942 latiem, bet šogad kopumā "Liepājas metalurga" akciju tirdzniecības apgrozījums bijis 54 742 lati.

Pievieno komentāru

Liepājā