"Liepājas metalurga" poliklīniku pārdos tikai pēc uzņēmuma kopējā pārdošanas plāna izstrādes

Maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" poliklīnikas pārdošana ir daļa no kopējā "Liepājas metalurga" pārdošanas plāna, kas tiks izstrādāts tuvāko divu mēnešu laikā, biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Liepājas metalurga" maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

Pēc uzņēmuma pārdošanas plāna saskaņošanas varēs arī konkrētāk runāt par poliklīnikas tālāko juridisko statusu un pārdošanas kārtību, norādīja administrators.

"Ar mani ir kontaktējušies potenciālie poliklīnikas pircēji, bet patlaban būtu pāragri minēt konkrētus nosaukumus vai vārdus," piebilda Velmers.

"Liepājas metalurga" poliklīnika apkalpo ne vien uzņēmuma darbiniekus, bet arī citus Liepājas un visa Kurzemes reģiona iedzīvotājus. "Ir pakalpojumi, ko sniedzam vienīgie visā Kurzemes reģionā," iepriekš aģentūru LETA informēja poliklīnikas administrācijas pārstāve Evita Zvagule.

"Liepājas metalurga" poliklīnika piedāvā arī kaulu blīvuma pārbaudi, ko nav iespējams veikt nekur citur Kurzemes reģionā," norādīja Zvagule. To apliecina arī informācija Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācijas mājaslapā. "Mēs apkalpojam ļoti lielu teritoriju, pie mums brauc pacienti no attālākām vietām," atzina poliklīnikas pārstāve.

Kā informēja Zvagule, poliklīnika spēj pelnīt un segt visus izdevumus, nesaņemot dotācijas. "Mēs sevi ļoti labi esam pierādījuši, citādi jau par mums nebūtu interese no iespējamo pircēju puses. Tā būtu ļoti liela kļūda, ja poliklīniku nolemtu likvidēt," atzina Zvagule.

Poliklīnikā ir gan ambulatorā daļa, gan stacionārs, gan operāciju bloks. Tajā ir 87 štata darbinieki.

Jau ziņots, ka AS "Liepājas metalurgs" poliklīnika varētu būt viens no pirmajiem uzņēmuma aktīviem, ko izdosies pārdot visātrāk, iepriekš atzina Velmers. Darba tiesiskās attiecības netiks pārtrauktas ne ar vienu no 87 poliklīnikas darbiniekiem, un tā turpinās strādāt ierastajā režīmā līdz pārdošanai.

Patlaban gan poliklīnika nav nodalīta kā atsevišķa struktūrvienība un ietilpst AS "Liepājas metalurgs" sastāvā, tāpēc pirms pārdošanas tā būs juridiski jāatdala no uzņēmuma.

Kā ziņots, lielākie Latvijas privātie medicīnas centri ir gatavi pirkt maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma AS "Liepājas metalurgs" poliklīniku, intervijā laikrakstam "Telegraf" atzinis SIA "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

Pēc viņa teiktā, "Liepājas metalurga" poliklīnika ir ļoti labi aprīkota un ir labākā šāda veida iestāde reģionā, pacienti to ir iecienījuši.

Poliklīnikas un stacionāra kopējā platība esot 5000 kvadrātmetru.

Pievieno komentāru

Liepājā