"Liepājas metalurga" poliklīnika: Ir pakalpojumi, ko sniedzam vienīgie visā Kurzemes reģionā

"Liepājas metalurga" poliklīnika apkalpo ne vien uzņēmuma darbiniekus, bet arī citus Liepājas un visa Kurzemes reģiona iedzīvotājus. "Ir pakalpojumi, ko sniedzam vienīgie visā Kurzemes reģionā," informē poliklīnikas administrācijas pārstāve Evita Zvagule.

"Liepājas metalurga" poliklīnika piedāvā arī kaulu blīvuma pārbaudi, ko nav iespējams veikt nekur citur Kurzemes reģionā," norādīja Zvagule. To apliecina arī informācija Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācijas mājaslapā.

"Mēs apkalpojam ļoti lielu teritoriju, pie mums brauc pacienti no attālākām vietām," atzina poliklīnikas pārstāve.

Kā informēja Zvagule, poliklīnika pati spēj pelnīt un segt savus visus izdevumus, nesaņemot dotācijas. "Mēs sevi ļoti labi esam pierādījuši, citādi jau par mums nebūtu interese no iespējamo pircēju puses. Tā būtu ļoti liela kļūda, ja poliklīniku nolemtu likvidēt," atzina Zvagule.

Poliklīnikā ir gan ambulatorā daļa, gan stacionārs, gan operāciju bloks. Tajā ir 87 štata darbinieki.

Kā ziņots, maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" poliklīnika varētu būt viens no pirmajiem uzņēmuma aktīviem, ko izdosies pārdot visātrāk, vakar žurnālistiem atzina "Liepājas metalurga" maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

Darba tiesiskās attiecības netiks pārtrauktas ne ar vienu no poliklīnikas darbiniekiem, un tā turpinās strādāt ierastajā režīmā līdz pārdošanai.

Patlaban gan poliklīnika nav nodalīta kā atsevišķa struktūrvienība un ietilpst AS "Liepājas metalurgs" sastāvā, tāpēc pirms pārdošanas tā būs juridiski jāatdala no uzņēmuma.

Kā ziņots, Liepājas tiesa 12.novembrī izbeidza "Liepājas metalurga" tiesiskās aizsardzības procesu (TAP) un sāka maksātnespējas procesu, par tā administratoru ieceļot līdzšinējo "Liepājas metalurga" TAP administratoru Velmeru.

Tas nozīmē, ka "Liepājas metalurgs" pilnībā pāries maksātnespējas administratora Velmera pārraudzībā, kura uzdevums būs sešu mēnešu laikā sagatavot uzņēmumu pārdošanai.

Pievieno komentāru

Liepājā