"Liepājas metalurga" labā vārtus gūst arī "Daugavas" futbolists

Šovakar, 11. jūlijā, "Liepājas metalurga" futbolisti "LMT virslīgas" 14. kārtas spēlē savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Daugavpils komandu "Daugava". Abi vārti tika gūti otrajā puslaikā. Liepājnieki turnīra tabulā pakāpušies uz piekto pozīciju.

"Metalurgam" iespēja atklāt rezultātu bija jau pašā mača sākumā, kad laba izdevība bija Tomasam Tamošauskam. Pēcāk abām komandām vēl bija pāris vārtu gūšanas momenti, bet pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti - 0:0.

Otrā puslaika 55. minūtē "Daugava" palika mazākumā, jo otro dzelteno kartīti saņēma Deniss Sokoļskis. Savukārt 63. minūtē liepājnieka Genādijs Soloņicins pēc soda sitiena izpildes trāpīja pa vārtu stabu. Vēl pēc mirkļa laukumā uz maiņu devās Kristaps Grebis, kurš nomanīja Darju Miceiku. Liepājnieku uzbrukumi kļuva vēl bīstamāki.

77. minūtē "metalurgs" beidzot izvirzījās vadībā. Pēc stūra sitiena izpildes, acīgākais pretinieku vārtu priekšā bija Ričards Beniušis. Vēl pēc divām minūtēm atkal tika izpildīts stūra sitiens, un viesi neveikli nospēlēja savu vārtu priekšā. Bumbu savos vārtos iesita "Daugavas" futbolists Valērijs Afanasjevs.

"Metalurgam" un "Daugavai" pirms šīs spēles bija vienāds punktu skaits. Liepājnieki tagad Daugavpils komandu ir apsteiguši un "LMT virslīgā" pakāpušies uz piekto vietu.

"Metalurga" galvenais treneris Vladimirs Osipovs pēc mača atzina, ka ar rezultātu ir apmierināts, lai gan uzvara tikusi gūta ar lielām grūtībām.

"Daugavas" galvenais treneris Mihails Zemļinskis uzslavēja savus futbolistus par pašatdevi. Viņš norādīga, ka viņa vadītā komanda nospēlēja tādā pašā līmenī kā "metalurgs". Palikšanu mazākumā M. Zemļinskis komentēja kā pašu pieļautu kļūdu, spēlētāji neizturējuši psiholoģiski.

Pievieno komentāru

Liepājā