"Liepājas metalurga" kreditori lems par maksātnespējas procesa izdevumiem

Maksātnespējīgās AS "Liepājas metalurgs" kreditori šodien sapulcē lems par maksātnespējas procesa izdevumiem, teikts Maksātnespējas reģistrā publiskotajā kompānijas maksātnespējas procesa administratora Haralda Velmera paziņojumā.

Kreditoru sapulces darba kārtībā vienīgais jautājums ir par maksātnespējas procesa izdevumu apstiprināšanu, vēsta LETA.

Ņemot vērā, ka "Liepājas metalurga" kreditoru prasījumu reģistrā ir reģistrēti vairāk nekā 100 kreditoru, administrators aicina kreditorus, kuru prasījumi nepārsniedz 1% no visu atzīto prasījumu summas, apvienoties un pilnvarot vienu pārstāvi.

Pēc "Liepājas metalurga" maksātnespējas procesa administratora vēstītā, iesniegto un atzīto kreditoru prasījumu kopējā summa 2020.gada septembra izskaņā ir 118 127 692 eiro, ko veido galvenie prasījumi 101 923 607 eiro apmērā un blakus prasījumi 16 204 085 eiro apmērā. Atzītos prasījumus veido nenodrošināto kreditoru prasījumi.

Aģentūra LETA jau rakstīja, ka tiesa "Liepājas metalurgu" par maksātnespējīgu atzina 2013.gada 12.novembrī.

Savukārt 2014.gada oktobra sākumā tika parakstīts līgums par "Liepājas metalurga" pamatražotnes pārdošanu Ukrainas kompānijai "KVV Group", taču 2016.gada septembrī arī "KVV Liepājas metalurgs" tika atzīta par maksātnespējīgu.

Pievieno komentāru

Liepājā