Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Liepājas metalurga" finanšu analīzei piesaistīs kādu no starptautiskām auditoru firmām

Auditora izraudzīšanās AS "Liepājas metalurgs" padziļinātās finanšu analīzes veikšanai notiks paātrinātā procedūrā, piesaistot kādu no starptautiskām auditoru firmām, kas būs gatava veikt auditu atbilstoši uzdevumam noteiktajā laikā par viszemāko cenu, informē Valsts kases preses sekretāre Laura Prancāne.

Atlasi plānots pabeigt nedēļas laikā, kad arī būs zināma galīgā audita cena.

"Liepājas metalurga" finanšu audita veikšana tiks apmaksāta no Finanšu ministrijas valsts budžeta apakšprogrammas "Valsts parāda vadība" līdzekļiem.

Valsts kases pārstāve arī informēja, ka "Liepājas metalurgs" atbilstoši Galvojuma apkalpošanas līgumam līdz šim iemaksājis valsts budžetā 105 545 latus kā maksu par galvojuma apkalpošanu un 1 380 523 latus kā riska procentus.

Kā ziņots, valdība lēmusi par detalizētu "Liepājas metalurga" finanšu pārbaudi, lai spriestu par papildu atbalstu lielākajam ražotājam Latvijā, kā arī izvērtētu, vai tas ir spējīgs pildīt saistības pret valsts galvojumu. Kopīgi ar Finanšu ministriju tiek gatavots valsts galvotā aizdevuma restrukturizācijas plāns.

Pievieno komentāru

Liepājā