Liepājas mēra rotācija notikšot pēc divām nedēļām

Liepājas mēra rotācija notiks 22.novembrī, aģentūrai LETA teica domes deputāts, mēra amata pretendents Jānis Vilnītis (LRA).

Viņš teica, ka sarunas starp politiskajiem spēkiem domē joprojām turpinās, taču skaidrs ir tas, ka mēra rotācija notiks minētajā datumā.

"Vēl analizējam paveikto un runājam, kuras atbildības nozares katrs politiskais spēks uzņemsies pārstāvēt turpmāk. Tiek domāts par to, kas būtu labākais iespējamais variants liepājniekiem," pauda Vilnītis.

Tāpat viņš atzīmēja, ka Liepājā notiekošais jāaplūko arī topošās valdības veidošanas kontekstā.

Jau ziņots, ka 2017.gada jūnijā, izveidojot Liepājas domē koalīciju, kurā strādā seši no Liepājas partijas un pieci no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) ievēlētie deputāti, tika panākta vienošanās, ka LRA sākotnēji Liepājas mēra amatā atbalstīs pašreizējo domes priekšsēdētāju Uldi Sesku. Savukārt šā gada rudenī būs jauns balsojums un par mēru tiks ievēlēts LRA kandidāts.

Vilnītis iepriekš skaidroja, ka Liepājas domes koalīcijas veidojošo partiju vienošanās paredz, ka līdz 31.oktobrim tiek atrunāta pilsētas mēra maiņa. Līdz tam vai mēru maiņas procesā notiek līdzšinējā domes darba izvērtēšana, lai saprastu, kuras jomas kuram vadāmas.

Viņš apliecināja, ka ir gatavs ieņemt Liepājas mēra amatu. "Spēks man ir. Tas, kas ir solīts, tas ir jādara. Esmu tam gatavojies, noliekot malā visus citus pienākumus. Esmu atstājis amatus gan Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, gan "Liepājas Papīrā". Pēdējais, ko septembra vidū atstāju, bija "Liepājas Papīra" valdes priekšsēdētāja un meitas uzņēmuma "LP fabrika" valdes priekšsēdētāja amats," iepriekš sacīja Vilnītis.

Pievieno komentāru

Liepājā