Liepājas Leļļu teātris sāk savu 28. sezonu

25. septembrī pulksten 12 ar režisores Leldes Kaupužas iestudēto izrādi ''Lāčradzis” Liepājas Leļļu teātris sāk 28. sezonu.

Izrāde ''Lācradzis” veidota pēc Džūlijas Donaldsones populārās, bērniem iemīļotās pasakas motīviem. Kā saka pati režisore, tā bijusi pirmā grāmata, kuru viņas meitiņa iemācījusies no galvas. Tas iedvesmojis režisori pēc šīs grāmatas motīviem izveidot izrādi.

''Lāčradzis” ir aizraujošs stāsts par izveicīgo Pelēnu, kurš ar savu iedomu tēlu satracina visus meža iemītniekus. Liels ir viņa pārsteigums, pašam sastopoties ar Lāčradzi un saprotot, ka viņš ir patiešām īsts. Kā Pelēns apmānīja meža zvērus un izspruka no Lāčradža, redzēsiet, svētdien pulksten 12 apmeklējot izrādi Liepājas Leļļu teātrī.

Režisore - Lelde Kaupuža, māksliniece - Daiga Sika, leļļu skulptore - Ausma Neiburga, mūzikas un dziesmu tekstu autors - Marģers Eglinskis, mūzikas aranžētājs - Normunds Kalniņš, lomās- Inga Majore un Normunds Karpičs.

Šosezon būs arī izmaiņas izrāžu laikos. Katru piektdienu  pulksten 10 Leļļu teātrī tiks spēlētas izrādes, uz kurām, iepriekš piesakoties pa tālruni 26971338, īpaši gaidīsim pirmskolas izglītības iestādes un skolas.

Savukārt svētdienās pēc skatītāju pieprasījuma turpmāk būs veselas divas izrādes - jau ierastajā laikā pulksten 12 un otra izrāde pulksten 16.

25. septembrī pulksten 12 izrāde ''Lāčradzis”, bet pulksten 16 jau iemīļotā Ineses Beltes veidotā izrāde ''Kā zaķis par zaķi brauca”.

Izrāde ''Kā zaķis par zaķi brauca” veidota pēc latviešu tautas pasakas motīviem. Šī pasaka stāsta par to, kā garausim apnika dienu no dienas ēst āboliņa lapas un grauzt alkšņu mizas. Saticis zemnieku un nogaršojis kāpostus, Zaķis brauca uz Rīgu, lai nopirktu skābētu kāpostu sēklas. Ceļš uz Rīgu Zaķim ir piedzīvojumiem pilns. Vai zaķu ģimenei izdosies izaudzēt savus - skābus kāpostus? To uzzināsi, noskatoties Liepājas Leļļu teātra izrādi!

Mūzikas autore Kristīne Locika - Sudmale, māksliniece Inga Kaufmane, režisore - Inese Belte. Lomās Inga Majore, Agnese Kuplēna un Normunds Karpičs.

Pievieno komentāru

Liepājā