Liepājas Latviešu biedrības nams iesāks 80 gadu jubilejas sezonu ar balli 19. septembrī

Biedrības nams šogad svin 80. pastāvēšanas gadadienu un šīs apaļās jubilejas sezona tiek atklāta ar balli 19. septembrī plkst. 20.00. Vēl īpašāku šo gadu padara tas, ka Biedrības nams atzīmē arī 10. sezonu, kad liepājniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvātas tik iecienītās balles Biedrības nama greznajā zālē. Jubilejas sezonas atklāšanas ballē viesus izklaidēs klausītāju iemīļotā grupa no Smiltenes “Apvadceļš”, kā arī liepājnieces Zanes Kugrēnas deju studija “Z-Dance Studio”.

Biedrības nama direktore Vita Hartmane vēsta, ka Biedrības nams  jubilejas sezonai cītīgi gatavojas jau visu vasaru un, ka oktobra mēnesis tiks pasludināts par svētku pasākumu mēnesi.

Par patīkamo atmosfēru sezonas atklāšanas ballē rūpēsies muzikālā apvienība “Apvadceļš”, kurā darbojas 5 atraktīvi vīrieši: solists Jānis Krūmiņš, bundzinieks Salvis Skopāns, basģitārists Armands Leimanis, taustiņinstrumentālists Mareks Siliņš un soloģitārists Edžus Podnieks. “Apvadceļu” pazīst visā Latvijā jau 15 gadus, un viens no lielākajiem viņu hitiem ir “Zemenes”. Tā un daudzas citas dziesmas spēj iešūpot ne tikai vidēja vecuma ļaudis, bet arī jauniešus, tādēļ paredzams, ka šajā ballē būs liela dejošana.

Lai iedvesmotu deju solī doties arī kūtrākos balles viesus, deju studija “Z-Dance Studio” piedāvās apbrīnas vērtus priekšnesumus, demonstrējot balles dejas ar krāšņiem tērpiem, kolorītiem pāriem un spraigu sižetu. Kā saka “Z-Dance Studio” vadītāja Zane Kugrēna: “Deja, tā ir dzīve, deja vieno cilvēku dvēseles un atbrīvo prātu!” Tādēļ ikviens ir aicināts tuvu draugu, ģimenes vai kolēģu lokā omulīgi pavadīt vakaru, atzīmēt jubileju vai vienkārši izdejoties Liepājas Latviešu biedrības nama ballē.

Kā allaž, arī šajā reizē būs pieejams fotostūrītis, lai balli varētu iemūžināt skaistās bildēs. Tā kā rudens ir ražas novākšanas laiks, tad fotostūrītis būs iekārtots tieši par šo tēmu – dažādi dārza labumi un country jeb lauku stils. Balles tērpi un country ir stilu pretstati, tādējādi viens otru izcels un radīs neaizmirstamus fotoattēlus.

Kā ierasts, Biedrības nama balles ir ļoti pieprasītas, tāpēc ballēt gribētājiem aicinām galdiņu rezervāciju veikt savlaicīgi. Biļešu tirdzniecība un galdiņu rezervācija notiek Biedrības nama kasē, Rožu lauk. 5/6, vai pa tālruni – 634 238 29.

Laura Giptere
SIA Liepājas Latviešu biedrības nama
Kultūras darba menedžere

Pievieno komentāru

Liepājā