Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Mīlestības dienas balle

13. februārī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē norisināsies “Balle ledus pilī”. Šis romantiskais vakars veidots Mīlestības dienas noskaņās kopā ar grupu “Zvaigžņu lietus”.

Gada vismīļākajā un romantiskākajā dienā Biedrības nams piedāvā jaunus un vēl neredzētus Latvijas mākslinieku priekšnesumus,  kas  pārsteigs un izklaidēs apmeklētājus. Šoreiz intriģējošs jauninājums būs vērienīgs uguns šovs, kuru sniegs apvienība “Soul tap” no Rīgas, kas iedvesmojošas mūzikas pavadībā pārsteigs ar dinamisku horeogrāfiju un dažādiem trikiem. Apvienība ar uguns žonglēšanas mākslu nodarbojas jau 7 gadus, regulāri apgūstot arvien jaunus trikus, uzstājoties dažāda veida pasākumos gan Latvijā, gan citur Eiropā, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Balles apmeklētājus pasākuma laikā sagaidīs neaizmirstams šovs – pirmo reizi balles laikā uz skatuves taps īpaši Valentīndienai veltīta ledus skulptūra, kuru veidos SIA “Frostiart Baltic”  Ledus Dizaina komanda, kura nodarbojas ar ledus skulptūru un ledus produktu veidošanu jau vairākus gadus, piedalās starptautiskos konkursos, kā arī organizē Latvijā tādus iespaidīgus pasākumus kā ledus un smilšu skulptūru festivālus.

Zāles vizuālais noformējums tiks veidots ledus diožu toņu noskaņās, kas apburs ikvienu pasākuma apmeklētāju, tādēļ ikviens uz balli tiek aicināts ierasties tērpos, kuros iekļautas baltas krāsas nianses. Lai šis pasākums paliktu atmiņā,  pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotā foto stūrītī "Pie ledus karalienes".

 Par muzikālo noformējumu un svētku atmosfēru gādās grupa “Zvaigžņu lietus” no Ventspils, kuru ritmos ikviens varēs patīkami atpūsties un izdejoties.

Aicinām ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi izdejoties “Ledus pils ballē”, baudīt uguns šova radītos trikus un vērot ledus skulptūras tapšanu uz Biedrības nama skatuves.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.

Pievieno komentāru

Liepājā