Liepājas Latviešu biedrības namā notiks jauno ģimeņu iecienītais "Bambino" lietu tirdziņš

Svētdien, 10. aprīlī, no pulksten 10 līdz 14 Liepājas Latviešu biedrības namā jau otro reizi norisināsies bērnu apģērbu un mantu tirdziņš, kopā pulcējot vairāk kā 30 “andelētājus”.

“Bambino lietu tirdziņš” Liepājā tiek organizēts tikai otro reizi, bet jau tagad ir iemantojis liepājnieku uzticību, dodot iespēju vecākiem iegādāties gan apģērbu, gan arī dažādas mantas no mazo liepājnieku skapjiem un mantu kastēm, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Zinot to, ka bērni aug pa stundām - šis būs vērtīgs pasākums ikvienam no vecākiem, kas vēlas izpārdot drēbes un lietas, kas bērnam vairāk neder vai nav aktuālas.   Tāpat šī ir lieliska iespēja vecākiem iegādāties ko jaunu, košu un noderīgu savām atvasēm par īpaši draudzīgām cenām.    

Pasākuma ietvaros, sadarbībā ar profesionālo matu kopšanas firmu Lakmē un frizieri Gitu Kuģinieci no Ventspils, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apgūt dažāda veida bižu pīšanu, kas noderēs gan mazām, gan lielām meitenēm. Kamēr vecāki iepirksies, bērni tiek aicināti uz radošo rokdarbu  darbnīcu.

Pasākuma laikā būs ierīkots labdarības stūrītis, kurā apmeklētājiem būs iespēja nodot ziedojumus Liepājas rajona trūcīgām ģimenēm. Organizatori aicina ziedot apģērbu, apavus, rotaļlietas un citas lietas, kas vienam jau kļuvušas par mazu vai apnikušas, bet citam būs pašā laikā.

Vairāk informāciju par pasākumu varat saņemt zvanot 26077525 vai 28898871.

Pievieno komentāru

Liepājā