Liepājas Latviešu biedrības namā cilvēki stāv garās rindās, lai nobalsotu 2

Šodien notiek tautas nobalsošana par likumu "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" . Ap pusdienas laiku Liepājā, Latviešu biedrības namā, cilvēku interese par referendumu ir ļoti liela - veidojās garas rindas.

Portāls Latviešu biedrības namā novēroja, ka rinda bija izstiepusies līdz pat pirmajai zālei, kur ir garderobes. Iespēju piedalīties referendumā ap pusdienas laiku vēlējās izmantot vairāki desmiti cilvēku. Viņu skaits nemitīgi pieauga. Iecirkņa darbinieces apgalvoja, ka Latviešu biedrības namā varētu būt vislielākais cilvēku pieplūdums.

"Noteikti ir jānāk! Ja mēs nebaidījāmies 1991. gadā nākt, tad tagad jānāk ar lielāko prieku. Mums tagad ir teikšana. Mēs kaut ko varam pateikt. Nesam kā auni, kā mūs ved, tā staigājam. Tagad mums ir atļauts domāt. Mēs ar draudzeni atnācām. Skatījos, arī citur visur ir rindas, tāpēc atskrēju uz šejieni," stāsta Tamāra Sivokobiļska. Viņa paņēmusi taksi par septiņiem latiem, lai no Bernātiem varētu atbraukt nobalsot.

Lai Satversmes grozījumu projekts iegūtu likuma spēku, tautas nobalsošanā tas jāatbalsta vismaz pusei no visiem balsstiesīgajiem pilsoņiem jeb 757 781 vēlētājam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Andron Mc

LPA iecirknii ganbij veesi un klusi, nobalsot vareeja 2 minuushu laikaa.

pirms 12 gadiem, 2008.08.17 15:41

latvietis

bārdainais onkis var priecāties un zagt tālāk

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 14:13

Liepājā