Liepājas Latviešu biedrības namā būs Vecgada balle "Kad pulkstenis sit divpadsmit" 1

31. decembrī plkst. 22:00 Liepājas Latviešu biedrības nams vērs durvis apmeklētājiem, lai kopā pavadītu Veco gadu un sagaidītu Jauno. Dejas, krāšņi tērpi, šampanietis, svētku salūts un maģiski  pārsteigumi pašā Liepājas sirdī! Balles viesus ar līksmu koncertprogrammu sagaidīs Dailes teātra dziedošo aktieru grupa "ILGA".

Dailes teātra aktieru vokāli dramatiski instrumentālajā grupā “ILGA” apvienojušies trīs jauni un populāri Dailes teātra dziedošie aktieri - Lauris Subatnieks, Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš.  Muzikālo aktieru izpildījumā skanēs populārākās dziesmas no  teātra izrādēm, kā arī citas pazīstamas melodijas.

Aktieri piemeklējuši savu repertuāru īpaši Vecgada ballei, iekļaujot tajā populāras dziesmas, kuras spēj uzrunāt ikviena sirdi, kā, piemēram, mūžsenā un skanīgā Raimonda Paula kompozīcija ’’Zilais Karbunkulis’’.

Kopš 2005. gada, kad notika pirmā publiskā uzstāšanās, grupa ‘’ILGA’’ ir priecējusi savus skatītājus un klausītājus visā Latvijā, izpildot dažādas dzejas un dziesmu montāžas, tajā skaitā  dziesmas no jaunākajām teātra izrādēm, dejojamas un līdzi dziedamas R.Paula, Z.Liepiņa un I.Kalniņa dziesmas.

Balles viesi atzinīgi izsakās par piedāvāto iespēju sagaidīt gadumiju un saskandināt šampanieša glāzes zem spožā salūta izgaismotajām Liepājas debesīm tepat blakus- Rožu laukumā. Pēc krāšņās svētku uguņošanas, apsveikumiem un laba vēlējumiem turpināsies Svētku balle kopā ar grupu "EMBURGAS  ZĒNI" no Salaspils, kuri  jautros dejas ritmos  spēlēs līdz agram rītam.

Apmeklētāji ļoti iecienījuši biedrības nama rīkotās balles, tāpēc liels gandarījums, ka, sagaidot arī Jauno gadu, biedrības namu piepildīs ļaužu līksme un dejotprieks.

Par muzikālo labsajūtu rūpēsies visi grupas "Emburgas zēni" mūziķi: Aldis Rullis, Kristaps Rullis,  Viktors Zagorskis, Jānis Veikšāns, Guntars Ķervis un Kaspars Tenters, aicinot ikvienu ļauties deju ritmiem jautru un tautā iemīlētu dziesmu pavadībā.

Sagaidot viesus, biedrības nams jau savlaicīgi padomājis par krāšņu skatuves ietērpu Vecgada ballē. Zāles vizuālais noformējums zilo LED gaismiņu noskaņās apburs ikvienu balles apmeklētāju. Lai šis pasākums paliktu atmiņā,  pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši sagatavotā fotostūrītī.

Jaungada naktī  būs iespēja satikties arī ar smalkām un elegantām zīlniecēm, kuras zīlēs pēc roku līnijām un kārtīm, kā arī pareģos nākotni, ieskatoties stikla bumbā. Zīlēšanas salonā varēs  izzīlēt nākamā gada notikumus un veiksmes, kuras sola atnest Zirga gads.

Sagaidīsim Jauno 2014.gadu ar dejām, iespaidīgu svētku uguņošanu un jautru kopābūšanu Liepājas Latviešu biedrības namā!

Liepājas Latviešu biedrības nama kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā