Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Kultūras pārvaldi pagaidām vadīs Juris Jirgens; Lelde Vīksna atzīst, ka viņas redzējums nav saskanējis ar darba devēja vērtībām 1

Par Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietas izpildītāju ceturtdien, 25. jūlijā, Liepājas domes sēdē apstiprināts Juris Jirgens. Viņš aizstās Leldi Vīksnu, kura pārvaldi vadīja pēdējos astoņus gadus no 2005. gada rudens. L. Vīksna portālam "Rekurzeme" atzīst, ka iemesls darba attiecību pārtraukšanai ar Liepājas domi ir "principiāli atšķirīgs vērtību redzējums".

L. Vīksna norāda, ka viņas aiziešanu no Kultūras pārvaldes var uzsaktīt par loģisku risinājumu. Tā notiekot gadījumos, kad nav iespējams sastrādāties ar darba devēju, jo katrai pusei ir principiāli atšķirīgas vērtības.

No sīkākiem komentāriem par darba attiecību pārtraukšanas gaitu, L. Vīksna atturas. "Meklēšu citu darbiņu," savus plānus klāsta L. Vīksna.

Neoficiāla informācija liecina, ka Kultūras pārvaldes vadītāja nav bijusi iniciatore darba attiecību pārtraukšanai, tas bijis pārsteigums.

J. Jirgens līdz šim bija L. Vīksnas vietnieks. Viņš būs vadītāja pienākumu izpildītājs, kamēr tiks izlemts kādā veidā un kārtībā tiks apstiprināts cits pārvaldes vadītājs. Iespējams, ka tiks izsludināts konkurss, domes sēdē deputātiem skaidroja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golve. 
 
S. Golde deputātiem pauda, ka abas puses ir vienojušās un šis nav politisks jautājums.

No "Reformu partijas" Liepājas domē ievēlētais uzņēmējs Jānis Vilnītis sēdē pauda atbalstu L. Vīksnai un norādīja, ka pašvaldības interesēs būtu bijis mēģināt vienoties ar L.Vīksnu par amata turpmāku pildīšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā