Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Kultūras pārvalde projektu konkursā sadalīs 40 000 eiro lielu līdzfinansējumu

Liepājas Kultūras pārvalde izsludina kultūras projektu konkursu, paredzot sadalīt 40 000 eiro lielu līdzfinansējumu. Konkursā var piedalīties projekti, kuru realizācija notiek Liepājā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai. Projektu pieteikumus var iesniegt no 23. janvāra līdz 20. februārim. Rezultāti būs zināmi pēc 13. marta, informē pārvaldē.

Projektu konkursa uzdevums ir finansiāli atbalstīt Liepājas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras nozarēs, kā arī starpdisciplinārus projektus.

2015. gadā projektu konkurss tiek izsludināts vienu reizi, nosakot projektu realizēšanas termiņu no 2015. gada 27. marta līdz 2016.gada 26. martam. Pirms iesniegt projektu, aicinām iepazīties ar nolikumu. Piešķirtā finansējuma apjoms vienam projektam ir paaugstināts līdz 5000 EUR.

2015. gada projektu konkursa prioritātes ir kultūras aktivitātes un procesi, kas:
- tematiski atbilst Liepājas 390 gadu jubilejas atzīmēšanai;
- sekmē radošo industriju attīstību;
- piedāvā jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu Liepājā, kas spēj radīt rezonansi un būt unikālas Latvijas un starptautiskā mērogā;
- vērsti uz Liepājas kultūras vērtību (mantojums, mūzika, māksla, kino, teātris, dizains un arhitektūra) apzināšanu, izpēti, dokumentēšanu vai popularizēšanu Liepājas, Latvijas un starptautiskā mērogā;
- veicina starptautisku pasākumu (meistarklases, izstādes, lekcijas, seminārus, koncertus u.c.) norisi Liepājā.

Saskaņā ar nolikumu, šī gada konkursa projektus vērtēs saskaņā ar administratīviem un kvalitatīviem vērtēšanas kritērijiem. Vadoties pēc šiem kritērijiem, projekta iesniedzējam būs viegli saprast vai visa svarīgā informācija ir iekļauta projektā. Tāpat ir uzlabota projekta pieteikuma veidlapa, kurā ir iekļauti visi nepieciešamie jautājumi. Jāņem vērā, ka projekta apraksts jāveido īss un precīzs, katrai sadaļai ir ieviests vārdu skaita ierobežojums. Ar kultūras projektu konkursa nolikumu un tā pielikumiem var iepazīties mājas lapā: www.liepajaskultura.lv sadaļā "Projekti".

Pievieno komentāru

Liepājā