Liepājas kuģu modelisti gūst panākumus Valmierā 1

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra 12 kuģu modelisti pasniedzēju Pāvela Ivanova un Ulda Skamara vadībā 17.februārī piedalījās sacensībās kuģu modeļiem "VJC Vinda ziemas balva 2013" Valmierā,  kas norisinājās Pārgaujas ģimnāzijas baseinā. Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jaunie kuģu modelisi atgriezušies no Valmieras ar deviņām godalgotām vietām.

Sacensībās piedalījās 50 dalībnieki, un tās notika 9 modeļu klasēs EX600g, EX600e, EK-600, EH-600, EL-600, F3-E, F2-A, ECO Mini expert, ECO Mini standart.  Uz sacensībām bija ieradušies kuģu modelisti no Liepājas Bērnu un jaunatnes centra, Valmieras jaunatnes centra, Rīgas jauno tehniķu centra, Rīgas tehniskās jaunrades nama "Annas 2", kā arī individuālie modelisti no visas Latvijas. Pirmo reizi baseina modeļu sacensībās piedalījās kuģu modelisti no Igaunijas.

Liepājas kuģu modelisti no Valmieras atgriezužies ar labiem rezultātiem. Skolotāja Ulda Skamara audzēknis Edgars Kronbergs ieguva 3.vietu EXg – 600 klasē, Roberts Kupčs ieguva 1.vietu EXe – 600 un 3.vietu EK – 600 klasēs, Markuss Strela ieguva 3.vietu F2-A klasē, Sandis Rabčuks ieguva 3.vietu EL – 600klasē.

Savukārt Pāvela Ivanova audzēknis Anatolijs Moisejenko ieguva 1.vietu EH – 600 klasē, Sergejs Leonovs ieguva 2.vietu ECO Mini expert klasē un Edgars Varnovskis ieguva 3.vietas ECO Mini expert un  ECO Mini standart klasēs.

Gunta Jākobsone
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā