Liepājas kompleksā Sporta skolas treneri aicina uz preses koncerenci : "Hadarovičs un Miloslavskis, glābjot savu ādu, nomelno citus"

Otrdien, 6. septembrī, Liepājas kompleksās Sporta skolas treneri skolas telpās pulksten 12 rīko preses konferenci, lai paustu savu viedokli par Liepājas domes deputātiem Juriju Hadarovičs un Romanu Miloslavski.

Pirms preses konferences treneri izplatījuši paziņojumu: "Vairs nevaram samierināties ar to, ka divi gļēvuļi, Liepājas pilsētas domes deputāti Jurijs Hadarovičs un Romans Miloslavskis, kuri, mūsu skatījumā, vēl aizvien atrodas savos amatos tikai pārpratuma pēc, izplata medijos melīgu un sagrozītu informāciju par mūsu pilsētā notiekošo un ceļ neslavu Liepājā dzīvojošiem un strādājošiem cilvēkiem.

Preses konferences laikā mēs atklāti un godīgi izstatīsim visas patiesības par šo kungu, kuri negrib šķirties no siltajam krēsliem, darbības metodēm un cilvēku ietekmēšanas un iebiedēšanas taktiku Liepājā.

Uzskatām, ka šīs personas, kuras pēdējā laikā, svaidās ar dubļiem medijos, vienkārši zaudē pamatu zem kājām! Tas, kas kļuvis smieklīgs, vairs nevar būt bīstams!"

Vēstule presei izsūtīta elektroniski un tajā nav norādīts, kuri treneri šo paziņojumu atbalsta.

Pievieno komentāru

Liepājā