"Liepājas kafijas fabrikas" apgrozījums pērn saruka par 11%

Kafijas ražotāja "Liepājas kafijas fabrika" pagājušajā gadā strādāja ar 1,752 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 12,5% - līdz 231 578 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Liepājas kafijas fabrikas" ieņēmumi vietējā tirgū 2019.gadā veidoja 32%, bet eksportā - 68% no kopējā apgrozījuma, tostarp ievērojamākais pārdošanas apmērs sasniegts eksporta tirgū Ukrainā, vēsta LETA.

Kompānijas vadība norāda, ka šogad "Liepājas kafijas fabrika" plāno turpināt ražot šķīstošo un arī malto kafiju. Tāpat plānots meklēt jaunus sadarbības partnerus un jaunus produkcijas realizācijas tirgus.

Vienlaikus uzņēmuma vadība norāda, ka arī turpmāk "Liepājas kafijas fabrikas" prioritātes būs ražošanas izmaksu kontrole, optimizācija un ražošanas efektivitātes paaugstināšana.

Jau ziņots, ka 2018.gadā strādāja ar 1,968 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 264 789 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2017.gadā.

"Liepājas kafijas fabrika" ir reģistrēta 2001.gadā, atdalot uzņēmumu no "Liepājas cukurfabrikas". Kompānijas pamatkapitāls ir 3,337 miljoni eiro. "Liepājas kafijas fabrika" pieder Nīderlandes uzņēmumam "Nedinvestment B.V." (84,04%) un Ukrainas-Anglijas kopuzņēmumam "Galka LTD" (15,96%), taču patiesā labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir trīs Ukrainas pilsoņi.

Pievieno komentāru

Liepājā