Liepājas Jūrniecības koledžā notiek Labestības mēnesis

Arī Liepājas Jūrniecības koledžā iedegta pirmās Adventes svece, lai aizsāktu Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Mācību iestādes audzēkņi, pedagogi un administrācijas pārstāvji pulcējās skolas foajē, kur skolēni pašu spēkiem bija izveidojuši stilizētu kamīnu, bet virs tā novietojuši četras sveces - katrai Adventei savu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Jaukā un sirsnīgā gaisotnē klātesošos ar gaidāmajiem svētkiem sveica koledžas direktors Vladimirs Dreimanis un Jūras spēku flotiles kapelāns kapteinis Dāvids Šterns. Pēc tam, Ziemassvētku mūzikai skanot, kapelāns D. Šterns iededza pirmās Adventes sveci.

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšana rosina iepriecināt tuvus cilvēkus un varbūt piepildīt kādu sen lolotu sapni. Tāpēc koledžas audzēkņi decembri pasludinājuši par labestības mēnesi. Līdz 19. decembrim skolā notiek labdarības akcija „Kādam vajag vairāk...”. tās laikā ikviens aicināts ziedot eiro, lai par savāktajiem līdzekļiem iegādātos galda spēles, grāmatas, rotaļlietas un citas noderīgas lietas. Tāpat skolas foajē novietotas divas lielas kartona kastes, kurās var salikt gan rotaļlietas, gan apģērbu, gan pārtiku. Pēc tam visas sarūpētas mantas tiks nodotas kādai no pilsētas labdarības organizācijām.

Savukārt 11. decembrī koledžā notiks muzikāls svētku pasākums „Pateiksim paldies!”, kura laikā audzēkņi pedagogiem pasniegts Atzinības rakstus un teiks paldies par sniegtajām zināšanām. Kā īpašs pārsteigums svētku koncertā būs Kristīnes Finkas vadītā Liepājas bērnu un jaunatnes centra un Liepājas Jūrniecības koledžas jauniešu tautisko deju kolektīva „Spārni” uzstāšanās. Kolektīvs dibināts tikai šā gada 4.septembrī un uz skatuves skatītāju priekšā kāps pirmo reizi.

Radot īpašu svētku sajūtu aktīvākie mācību iestādes audzēkņi, metodiķes Santas Dreiblathenas vadībā, bagātīgi un ar izdomu izrotājuši koledžas foajē un kāpņu telpu, lai ikvienu iepriecinātu pašu darinātas Ziemassvētku eglītes, priežu čiekuri un sveču liesmiņas. Svētku noskaņā īpaši labi iederas arī Ziemassvētku melodijas, kas tiek atskaņotas stundu starpbrīžos.

Pievieno komentāru

Liepājā