Liepājas Jūrniecības koledža ar dažādiem pasākumiem svinēs 140 gadu jubileju

No 27. līdz 30. septembrim Liepājas Jūrniecības koledža atzīmēs savas pastāvēšanas 140.gadadienu. Tā ir viena no vecākajām mācību iestādēm Liepājā un arī Latvijā, kur zinības apgūst topošie kuģu vadītāji, kuģu mehāniķi un loģistikas speciālisti, vēsta skolas pārstāvji.

Saistībā ar šo jubileju Liepājas Jūrniecības koledža organizē arī foto orientēšanās sacensības ''Tas jūras ceļš, tas zelta ceļš'' vispārizglītojošo skolu 7. līdz 12. klašu skolēniem. Sacensības notiks 29. septembrī, Ezermalas ielā, pie tirdzniecības kanāla jaunā tilta, un tās būs saistītas ar jūrniecības tēmu.

Paralēli foto orientēšanās sacensībām Tirdzniecības kanālā (no jaunā tilta līdz tramvaja tiltam) notiks laivu airēšanas sacensības ''Liepājas regate -2016'', kurās piedalīsies Liepājas Jūrniecības koledžas un Latvijas Jūras akadēmijas audzēkņi. Plānotas arī virves vilkšanas sacensības un individulās disciplīnas, kur varēs piedalīties ikviens šīs sporta dienas dalībnieks.

Liepājā vienmēr ir bijušas stipras ar jūrniecību saistītas tradīcijas, kas ietekmē gan pilsētas, gan tuvāko novadu iedzīvotāju ikdienu. Šo sacensību mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar jūrniecības tradīcijām un vēsturi, kā arī radīt interesi par Liepājas Jūrniecības koledžu.

Pievieno komentāru

Liepājā