Liepājas Jauniešu mājā notiks diskusija "Vai 388 gadus vecā Liepāja ir joprojām jauna?"

Šodien plkst.14 Liepājas Jauniešu mājā notiks diskusija "Vai 388 gadus vecā Liepāja ir joprojām jauna?".

Liepājas Jauniešu māja no 26.augusta līdz 3.septembrim rīko jauniešu īsfilmu festivālu "Open - Enter", un šodien paredzētā diskusija būs tā noslēdzošais pasākums. Festivāla tēma ir saistīta ar Liepājas atvērtību dažādām subkultūrām, tradīcijām un reliģijām. Šajās dienās 12 jaunieši veidoja īsfilmas par Liepāju kā kosmopolītu pilsētu, kura piemērota jauniešu izaugsmei un nodrošina dažādu viedokļu un sabiedrības grupu līdzās pastāvēšanu. Filmu pirmizrāde paredzēta šodien pēc diskusijas jauniešu īsfilmu festivāla noslēgumā, kurā uzstāsies arī ielu vingrotāji, būs dzejas lasījumi.

Uz diskusiju aicināti visi, kuri sirdī jūtas jauni - arī pieaugušie, kuriem rūp pilsētas nākotne un jauniešu loma tajā. Diskusijā tiks apspriesti jautājumi par Liepājas attīstību un jaunu cilvēku piesaisti, par to, kas veido jaunu pilsētu, kāds ir Liepājas jauniešu resurss, kādu viņi redz savu pilsētu nākotnē un cik lielā mērā jaunieši paši ir gatavi iesaistīties savas pilsētas attīstībā. Diskusijas rezultātus plānots apkopot un iestrādāt Liepājas Jauniešu mājas stratēģijā 2014.-2018.gadam.

Diskusiju vadīs Liepājas Attīstības pārvaldes eksperte Inguna Tomsone, tajā aicināti piedalīties arī Liepājas domes deputāti.

Pievieno komentāru

Liepājā