Liepājas jaunieši turpmāk aicināti radoši izpausties uz oficiālās grafiti sienas

Lai sniegtu iespēju Liepājas jauniešiem radoši izpausties un parādīt savu māksliniecisko talantu, Liepājas pilsētas dome Jūrmalas parkā uz stadiona “Daugava” žoga ierīkojusi oficiālu grafiti sienu. Uz tās pirmais, kā iedvesmu visiem turpmākajiem darbiem, savu zīmējumu radījis populārais un pasaulē atzītais grafiti mākslinieks Kiwie, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Lai mudinātu jauniešus uz sienas radīt kvalitatīvus un vizuāli skaistus darbus, ikviens no jaunajiem māksliniekiem tiek aicināts pēc darba radīšanas to nofotografēt un līdz 30.jūnijam atsūtīt uz e-pastu grafiti@dome.liepaja.lv, piedaloties konkursā. Galvenā balva būs skeitborda dēlis – Lokal Boards. Visus iesūtītos zīmējumus vērtēs un uzvarētāju noteiks grafiti mākslinieks Kiwie.

Savukārt dažādi ķēpājumi un tagi uz sienas tiks aizkrāsoti, lai nebojātu tās kopējo vizuālo tēlu, tādējādi veicinot izpratni par estētisku un koptu grafiti mākslas izpausmes veidu.

Piektdien, 10.jūnijā, uz oficiālās grafiti sienas savas uzzīmētās skices lielformāta mākslas darbos radīja Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi, kuri aicina arī citus jauniešus piedalīties un veselīgā konkurencē sacensties par labākā grafiti mākslinieka titulu.

Jau ziņots, ka Liepājas pilsētas dome sadarbībā ar Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju ir sākusi informatīvi izglītojošo kampaņu "Mežoņi dzīvo mežā. Te ir Liepāja", lai pievērstu sabiedrības uzmanību pilsētvides ķēpājumu problēmai un veicinātu jauniešos sapratni, kādas neērtības un zaudējumi tiek radīti iedzīvotājiem, kuru īpašumi tiek apķēpāti.

Pievieno komentāru

Liepājā