Liepājas jaunieši aicināti uz "Kafiju ar politiķiem"

Ceturtdien, 1. decembrī, plkst.9 Liepājas pilsētas domē jaunieši un Liepājas domes deputāti tiksies diskusijā "Kafija ar politiķiem", kurā tiks apspriesti uzņēmējdarbības, nodarbinātības, izglītības, kultūras, līdzdalības, vides un pilsētas tēla jautājumi. Diskusija "Kafija ar politiķiem" tiek rīkota biedrības "NEXT" projekta "Skaties tālāk!" laikā, informē tās pārstāvis Vilis Brūveris.

Tikšanās laikā neformālā gaisotnē jauniešiem būs iespēja diskutēt ar Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, priekšsēdētāja vietniekiem Silvu Goldi un Gunāru Ansiņu, kā arī domes komiteju vadītājiem.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens jaunietis, kurš vēlas iesaistīties sarunā ar Liepājas lēmumu pieņēmjiem. Diskusiju vadīs Liepājas pilsētas domes Jaunatnes lietu komisijas priekšsēdētājs Atis Egliņš – Eglītis.

Diskusijas mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem un pašvaldības deputātiem satikties, lai nepiespiestā un brīvā gaisotnē pārrunātu jauniešiem nozīmīgus jautājumus.

Ideju biedrība ir aizguvusi no Zviedrijas un vairāku gadu garumā veiksmīgi ieviesusi Latvijā. Kopš 2008.gada ir notikušas aptuveni 40 diskusijas "Kafija ar politiķiem" dažādās Latvijas pašvaldībās.

Projektu "Skaties tālāk!" īsteno biedrība NEXT sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā. Projekta mērķis ir paaugstināt Latvijas reģionu bērnu un jauniešu līdzdalības prasmes, dodot iespēju iesaistīties lēmumu pieņemšanā un vietējās pašvaldības attīstībā.

Pievieno komentāru

Liepājā