Liepājas festivāla "LMT Summer Sound Liepāja" galveno viesu vidū būs "King Charles" un "Lost Frequencies"

Šovasar Liepājā notiekošā mūzikas festivāla "LMT Summer Sound" galveno viesu vidū būs britu mūziķis Kings Čārlzs ("King Charles") un beļģu elektroniskās mūzikas pārstāvis "Lost Frequencies", aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāji.

Festivālā, kas norisināsies 29.jūlijā un 30.jūlijā, uzstāsies arī vācu puišu duets "Milky Chance", pašmāju reperis Ozols, muzikālā apvienība "Bermudu divstūris", grupa "Dzelzs vilks", Aija Andrejeva, "Intars Busulis&abonementa orķestris", "Linga" un vēl citi mākslinieki.

Šis būs jau sestais gads, kad Liepājas pludmalē norisināsies "LMT Summer Sound" festivāls, kas vienkopus pulcēs vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju un piedāvās ne tikai daudzveidīgu muzikālo programmu, bet arī plašu aktivitāšu un izklaides iespēju klāstu.

Festivāla direktore Linda Zajarska skaidroja, ka šogad festivālu plānots papildināt ar jaunām lietām, lai tas būtu kā iespaidīgs karnevāls, kurā divas dienas un naktis ļauties mūzikai, krāsām, gaismām, iespaidiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem.

No šī gada par "LMT Summer Sound" festivāla otro galveno partneri kļuvusi AS "Aldaris". "Aldara" mārketinga vadītājs Vadims Barisons skaidroja, ka, atbalstot festivālu, uzņēmums parūpēsies, lai apmeklētājiem pietiktu "Aldara" alus un "Somersby" sidra, kā arī par to, lai izklaides cienītājiem būtu īpaša zona, kur atpūtināt nogurušās kājas un baudīt alu nedaudz mierīgākā atmosfērā.

"LMT Summer Sound" festivāla biļetes ir pieejamas visās "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās. Patlaban tirdzniecībā pieejamas festivāla divu dienu biļetes par 28 eiro un divu dienu biļetes ar telts vietu par 35 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā